Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Posilujete.?


WoKo_O

Recommended Posts

Hmmm ja kazdej den...Chodim s otcimem...Stavam od pondeli do patku v 5:30...V so + ne tak v 7:00...Stridam prsa, biceps, ramena, zada, triceps a nohy...Do toho pridavam kazdej den bricho...Takze to zacina rozscvickou, jedna z partii co je na rade, bricho, protahnuti a nakonec jeste kopy do pytle....A na uuuplne naprostej konec 2minuty svihadla....Tak 1hodinu to trva...Celkem narocny ale vyplati se to ;)

to mas neco podobnyho, akorat ja tam chodim odpoledne, do pytle nekopu a svihadlo taky nepouzivam :) jo a ja tam stravim vzdycky tak 1.5 az 2 hodky-serie-1min pauza-serie... a jezdim vzdy 4-5 serii a chodim 4krat tydne... docela zahul :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja chapu proc sportovat atd a taky budu jen me pekne serx ze me nechtej pustit do poslovny prej az od 15 pste na prd a rekli mi ze jesi tam chci chodit k musim mit povoleni od doktorkyale az budu moct k tam taky zacnu vic chodit aspo 2x tydne min.......looool\nechtel bych vstavat v 5:30 to bych byl radsi spekoun .....stejne sou ti svaly na pytel nej je bejt zdrave hubenej to je nej a prqachatej ........no staci bejt prachatej a mate nejvetsi kocky a zadny svaly netreba

ale vecer te zbije a vo ty prachy vokrade kdejaka tycka... v dnesni dobe to chce bejt silnej, jinak je to o nicem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no bych nerek staci vzit si paralyzer nebo peprak......a zadny svaly nepotrebujes.....jako za par let chci taky mit saly ale me je 13 a to fakt nejde ja posiloval jednou celej rok jak debil aspon 1.5h dene a svaly jen na kozac mi zustaly do ted a pak jeste ramena tot vse a ruce kery sem posiloval nejvic tak nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no byh nerek staci vzyt si paralyzer nebo peprak......a adny svaly nepotrebujes.....jako za par let chci taky mit saly ale me ej 13 a to fakt nejde ja posiloval ednou celej rok jak debil aspon 1.5h dene a svaly jen na kozac mi zustali do ted a pak jeste ramena tot vse a ruce kery sem posiloval nejvic tak nic

nj, ale ten co v noci prepadava ma aspon nuz ze jo :) hodne zalezi na tom jak to posilujes, to ze budes delat treba na bicaky furt jeden a ten samej cvik, tak to trochu posilis, ale nic extra, chce to jet kazdej den treba 3 partie a u kazdy partie tak 3 cviky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je dobry si 2x tejdne zajit na trenink a po skole chodit hrat fotbal. ale zas bejt nakej svalovec....stejne kdyz prestanete sprotovat,tak se svalova hmota ztratí

jj, ja u toho jeste hraju fotbal, takze ja mam sportu dost :) no nejhorsi je kdyz onemocnis a pak treba po dvou tydnech des do fitka, to je hruza jak to de dolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak jako normalni kluk proste musis sportovat...ale je to tak za pul roku si namakas poradnou fyzicku,pak si zlomis nohu na mesic a ses v pr**li

ted si to vystih, ja mel od zacatku dubna do konce kvetna ruku v sadre, zlomenej palec, fitkovat sem nemoh a hrat sem moh jen burnouty a podobny hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted si to vystih, ja mel od zacatku dubna do konce kvetna ruku v sadre, zlomenej palec, fitkovat sem nemoh a hrat sem moh jen burnouty a podobny hry :)
No to já měl ted neštovice (v 15) a pak sem asi po mesici prisel na trenink a byl sem uplne v pr*eli a pak me celej tejden bolelo uplne vsechno...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je dobry si 2x tejdne zajit na trenink a po skole chodit hrat fotbal. ale zas bejt nakej svalovec....stejne kdyz prestanete sprotovat,tak se svalova hmota ztratí

svalova hmota se ani moc neztraci. Alespon ti zustane ta sila ale bez vzhledu svalu. Pred rokem sem delal cely 2 tejdny 500 kliku denne a muzu vam rict ze kdyz je fakt udelas tak ti sila stoupne jako prase. Ale to je jen ze zacatku, pak to jde pomaleji. Jeden kluk ze tridy vypada fakt namakane ale kdyz jsem si s nim daval paku OKAMZITE jsem ho pretahl. Neni to o vzhledu svalu ale o tom jak dobre delate cviky. U me si svaly hraji na schovavanou ale ted uz jsem nejsilnejsi kluk z cele skoly!!!

EDIT:Ja sem zatim na sobe nezaznamenal zadny pokles sily i kdyz jsem necvicil asi 10mesicu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak jako normalni kluk proste musis sportovat...ale je to tak za pul roku si namakas poradnou fyzicku,pak si zlomis nohu na mesic a ses v pr**li

To bude tim ze jste vsichni mladi a svalova hmota se nici toze se jeste vyvijite. Me je sice 16 let ale vidim na sobe jen zvysovani sily ale vzhled se nak nezlepsuje. A taky musim podotknout ze byste meli pouzivat vice cviku na urcite svaly jinak je budto nicite nebo je posilujete minimalne. A taky byste nemeli neopomenout na nejakou vyvazenou stravu. Pokud tohle vse dodrzite (ja vim, je to tezke) potom neco rikejte:D . Pokud to splnite tak jako to delaji spickovi sportovci neuvidite zadny ubytek svalove hmoty(nebo jen minimalne).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ja sem nejsilnejsi kluk na praze 3...jen to na me taky neni videt... :D

..posilovani je smesny:)..je to takovej modni vystrelek posledni doby...

..sport je fajn, hral sem zavodne fodbal a rekreacne hokejbal, squash atd..

..momentalne ulitavam na frisbee (moc lidi neveri jakej je to zahul :) )...

..pro me neni dulezity vypadat namakane..to vypada vetsinou smesne - typci s megabicakama a upnutejma tricickama :D ...

..taky me dostavaj kamosi, ktery dlabaj vsemozny srac....hnusy..a vzdy rikaj "to sou jen protejny" atd :-D

..sport je relax, odreagovani a vybiti energie..to by mi posilovani nikdy nedalo..

..ikdyz nekdo muze mit jako odregovani chozeni do fitka..kazdymu dle jeho chuti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..ja sem nejsilnejsi kluk na praze 3...jen to na me taky neni videt... :D

..posilovani je smesny:)..je to takovej modni vystrelek posledni doby...

..sport je fajn, hral sem zavodne fodbal a rekreacne hokejbal, squash atd..

..momentalne ulitavam na frisbee (moc lidi neveri jakej je to zahul :) )...

..pro me neni dulezity vypadat namakane..to vypada vetsinou smesne - typci s megabicakama a upnutejma tricickama :D ...

..taky me dostavaj kamosi, ktery dlabaj vsemozny srac....hnusy..a vzdy rikaj "to sou jen protejny" atd :-D

..sport je relax, odreagovani a vybiti energie..to by mi posilovani nikdy nedalo..

..ikdyz nekdo muze mit jako odregovani chozeni do fitka..kazdymu dle jeho chuti :)

Upně s tebou souhlasím ... lepší je si jít někam zasportovat a pobavit se u toho než furt jen být v posilovně a dělat to jen z donucení...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu