Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Posilujete.?


WoKo_O

Recommended Posts

  • Odpovědi 116
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

asi 15 let posiluji,tak 4krát týdne - taky mám za sebou 11let karate,ale to už nedělám kvůli zranění.A k tomu posilování v mojem věku se už kolikrát nechce,ale jelikož rád žeru a mám rád pivo tak musím,jinak bych za chvíli vypadal jako reklama na vepřové konzervy.jo a taky cvičím kvůli mé práci...s míma 169cm si na mě docela dovolujou,tak mě potom docela baví je vyvádět s omylu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi 15 let posiluji,tak 4krát týdne - taky mám za sebou 11let karate,ale to už nedělám kvůli zranění.A k tomu posilování v mojem věku se už kolikrát nechce,ale jelikož rád žeru a mám rád pivo tak musím,jinak bych za chvíli vypadal jako reklama na vepřové konzervy.jo a taky cvičím kvůli mé práci...s míma 169cm si na mě docela dovolujou,tak mě potom docela baví je vyvádět s omylu.

ty vole.......kolko masty rokov ze uz 15 rokov posilovania ty musis byt dobre nabiti

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
svalova hmota se ani moc neztraci. Alespon ti zustane ta sila ale bez vzhledu svalu. Pred rokem sem delal cely 2 tejdny 500 kliku denne a muzu vam rict ze kdyz je fakt udelas tak ti sila stoupne jako prase. Ale to je jen ze zacatku, pak to jde pomaleji. Jeden kluk ze tridy vypada fakt namakane ale kdyz jsem si s nim daval paku OKAMZITE jsem ho pretahl. Neni to o vzhledu svalu ale o tom jak dobre delate cviky. U me si svaly hraji na schovavanou ale ted uz jsem nejsilnejsi kluk z cele skoly!!!

EDIT:Ja sem zatim na sobe nezaznamenal zadny pokles sily i kdyz jsem necvicil asi 10mesicu.

Zalezi jak posilujes jestli na hmotu nebo na silu. V tvem pripade jedes na silu a vytrvalost proto nemas svaly (co se objemu tyce). Jinak spravna strava je 80% uspechu pri posilovani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kazdopadne jednou tejdne to nestaci..aby to k necemu bylo musel by posilovat mininalne 2x-3x tejdne..jak dlouho posiluje taky neni uplne jedno..nejlepsi je prej posilovat tak 50 minut..potom zacnou svaly vylucovat kyselinu mlecnou..nevim teda jestli je tech 50 minut uplne pravda..ale vim ze kdyz bude naplno posilovat 2 hodiny (coz by asi nedal) nebylo by to nejlepsi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Já chodím hrát fotbal s kamarády a pak posiluju zvedáním půl litrů :-D. No, teď jsem měl zkouškové období ale už je to za mnou a mám prázdniny... Hodlám si koupit pernamentku a chodit do posilovny, ne za vidinu nějakých svalů :-D, ale je třeba být v kondici ne :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem moc linej ale obcas siu hraju s kamosem fotbal ve skole vsude hrajem ve tride i kdyz sem vcera rozbil malem 3 skla a utrhl sem nastenku tak vpoho venku je totiz moc mista tam anto tolik nebavi ale jinak sedim furt u pc a psp moc ne to ma ted schovany aby ho matka nenasla:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu