Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Mootooho kruzok mladeho programatora


mootoo

Recommended Posts

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
Hele muzu se na neco zeptat ? sla by hra ragdolls masters nak udelat na psp ?www.ragdollsoft.com / stahnete tu prvni a verzi a koukejte je to super ..pls odepiste je to super hra

vzhledem k tomu, ze asi neni open source (nejsou uvolnene zdrojove kody), tak by se musela cela znovu naprogramovat a to by bylo podle me dost tezky:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

tak , než se to dostahovalo tak sem jsem se stačil prohrabat v pravěkejch hrách , vyhrabat dave mirra freestyle bmx , nainstalovat , dohrat challenge a odinstalovat to , momentalně se to instaluje , myslim že bych mohl zmáknout nějakou obstaojnou homebrew jelikož mam s programovanim pár zkušenosti (c++ , visual basic , gamemaker ((ale ten bych asi neměl zminovat , sic to bylo programovani , udajně podobny delphi))) vpravim nějakou grafiku z maxe a uvidime co z toho vznikne ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak cygwin mam soslej:flexion: ale nerozumim tomuhle ........:bash:

Chodte do adresara C:/CYGWIN/ a editnite CYGWIN.BAT , dajte tam toto: .....

To mam napsat do toho davkovyho souboru nebo mam nakej vytvorit ??????

:D dobry uz vim...pravym a upravit :D

Ted me to pise kdyz tam dam ten ./toolchain.sh tak mi to po chvili napise Failed .....pch ?????, co s tim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...

Asi ozivujem mrtvu temu, ale potreboval by som pomoc.

Vcera som instaloval cygwin a potom som dal instalovat toolchain, avsak nebol som pri kompe, siel som k babke a komp som nastavil aby sa vypol o 8 hodin(podla tutorialu to malo trvat 3-5 hodin tak som dufal ze to bude stacit). Dneska som si veselo skusil projekt HelloWorld, ale pri kompilacii pise toto:thum_5747487104dc4a6dc.jpg

Podla toho som usudil ze sa daco posralo a ze tam chybaju dake subory...chcel by som vediet ci to mam znova instalovat cele(co by som mohol az cez vikend(myslim ze to stahuje dost dat) a mne sa nechce cely tyzden cakat)alebo ci by mi niekto koho by som za to mal velmi velmi rad nesposlal tie chybajuce suboriky :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu