Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

5.03 GEN-C/5.03 Prometheus v7 pro Chickhen/MHUspeed - ISO/CSO hry!


Zinglbee

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 241
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau borci, asi takhle mám PSP3004 5.03 díky Vám jsem se nakonec nebál to flashnout, někdo doporučuje permanent ,já jsem zastánce toho kdo se bojí tak - dát MHUspeed3 pak prometheus(3v4) no a nakonec to pak spouštět přes podepsanej CHICKHEN jedu na tom už několik měsíců a synátor spokojenej.(vypnu PSP vytáhnu baterku.) pak jen spustím po zapnutí podep.chichen a pecka. Díky díky,že je toto fórum mějte se a čus blus m

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, já jsem zase zastánce Permanentu, konkrétně teď 6.20 PRO B7 Permanent, protože je to naprosto bezpečné a zatím do této doby nebyl nahlášen jediný brick (ani ve světě) a myslím si, že žádný nebude. Mě příjde chickhen na dvě věci, je to dost nestabilní, není to nastálo a hlavně nejdou na tom nové hry a všechny pluginy se teď dělají už hlavně pro ty novější cfw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Dobrý den. Jen ujasnění za syna. Dva PSP 3004 oba v pořádku na Prometheus7. Verze se zobrazuje u obou, ale na jednom nejde v menu PSP tl. select najet VHS menu. Ani se nezobrazí. A ani na jednom nejde spustit hra MONSTER HUNTER 3. A o tu nám šlo. Je možné, že jde o nefunkční verzi. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu