Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

WIFI ROUTER Netgear. Nejde připojit


kocurstvo

Otázka

Zdarec chlopi. Dneska jsem si koupil wifi router WGR614 od netgearu s tím, že budu drtit na PSP online, ale ouha. Instalace pomocí CD a supersmart instalátoru se mi absolutně nedaří a ani se mi nedaří ho installnout jenom tak, že to prostě spojím s kompem a dám doménu www.routerlogin.net... Prostě to ukáže, že stránka nelze zobrazit a hotovo dvacet. Přitom tahle stránka by měla jít i bez připojení k síti, je to jen login do routeru, jestli to dobře chápu...

Podotýkám, že mám v TCP/IP vše nastaveno na automatiku, kabely jsou zapojeny správně, a v zásuvce od netu je šťáva. Jo a když se podívám do ovl. panelů, tak se v síťových připojeních objeví inet brána a píše, že to v poho fachá... tak to nechápu... Díkes (trochu zmatený popis, ale jsem na...sratý) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

pres ip adresu se na nej nedostanes? 192.168.0.1 by mela bejt, aspon co sem videl v manualu. pingnes si na nej vubec? kabel z kompu vede do jednoho ze ctyr LAN portu, ne do WAN? kdyz das v prikazovem radku ipconfig, ukaze ti to spravnou ip tzn. 192.168.0.100 napr.?

preskocit toho configuration assistant by si mel nasledovne: http://192.168.0.1/basicsetting.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pres ip adresu se na nej nedostanes? 192.168.0.1 by mela bejt, aspon co sem videl v manualu. pingnes si na nej vubec? kabel z kompu vede do jednoho ze ctyr LAN portu, ne do WAN? kdyz das v prikazovem radku ipconfig, ukaze ti to spravnou ip tzn. 192.168.0.100 napr.?

preskocit toho configuration assistant by si mel nasledovne: http://192.168.0.1/basicsetting.htm

No, nechápu to, ale dneska k tomu sednu, zkusím ping, fachčí, pak dám tu atránku se settingsem a voilá, fachčí to jak má :) ale i přesto díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu