Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

2 otázky


playstationportable

Otázka

ahoj chci se zeptat ted sem dostahl pro evolution soccer 6 a normalne tu hru zapnu a naskoci mi abych si vybral jazyk a obtiznost jestli amater atd a pak mi naskoci obrazovka v levem rohu je jakyby mic rbk a v pravem roho pes6 a jeste obrazovka je hnedo zluta a probihaji tam jakoby cary tot vse!!!! co s tim mam dělat???

a jeste kdyz sem mel firemware 3.03oe-c tak bylo vse ok ale ted mam 3.30oe-a a kdyz zapnu burnout legends tak mi vzdy naskoci to video vsak to znate kdo to ma ru hru a a ted jak mam ten firemware 3.30oe-a tak mi to video nenajede jen mi najede obrazovka abych zmacknul start a jen hudba mi tam najede s toho videa!!!nemam neco nastavit v recovery menu?děkuji za odpověď už si s tim lámu palici jakou dobu!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
ty burnouty dou jen na 3.03-c to mám ověřený...nešli mi na 3.40 tak sem se na ní vykašlal a šel sem z5 na 3.03-c de mi tam vše a je to pro mě supr cf....

ale mě jdou ty burnouty ale akorát mi nejde nazačátku to video a před tim mi to šlo!!!tak to nechápu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu