Jump to content
  • 0

32GB v PSP - zkušenosti

FreeStorage
 Share

Question

Zdravím, chci se Vás zeptat, jaké máte zkušenosti s 2ma 16gb SDHC kartama v adaptéru v PSP? Popřípadě jaké karty byste mohli doporučit? Fungovat to podle mě bude určitě, zajímají mě spíš přenosové rychlosti. Bůhví, na kolik se dá věřit výrobcem udávaným hodnotám :D

Zatím mám vyhlídlé tohle:

http://www.alza.cz/pametova-karta-a-data-secure-digital-16gb-turbo-sdhc-class-6-d85972.htm?kampan=zbozi.cz

a adaptér tenhle:

http://www.alza.cz/omega-platinet-ms-pro-duo-na-2x-micro-sdhc-d146113.htm

Edit: Koukal jsem dál, a určitě bude podstatně větší jistota pořídit místo Class6 Class10, i když je to už celkem znát na ceně :-/

viz:

http://www.alza.cz/kingston-micro-secure-digital-micro-sd-16gb-class-10-d156623.htm

7 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Hele je pár věcí co o tom musíš vědět.

1. ten adaptér máš v SD díře v PSP (čtečce) a nekdy se nenačte tak to tam musis rvat furt dokola

??. nevím co hodláš dělat s tou 1 kartou co tam máš.

2. v te rozdvojce musíš mýt 2 karty takze jestli to hodlas kupovat postupne tak si sezen k te 16 treba jen 512mb jako ja pac s jednou to nejde !! jestli zaroven jen dobre pro tebe.

3. stalo se mi že se ten adaptér rozlomil v jedne dire na Micro SD ted nemam obrazek abych ti to popsal. :(

4. možná se ti krapet spomalí PSP (načítání filmů,her,pomalé (pomalejší) spouštění)

5. naco ti je 32GB? neberu ti to ale vysvetli.

A to co tam máš ten adaptér mám taky a je to celkem ucházející. 3/5

Ale jestli chces micro SD tak bych sel asi do Nokie (aspon já ty si di do ceho chces).

A myslím ze ti bude stačit rychlost 8000Kb/s ne? stejne na co je ti rychlejší?

• 0
Hele je pár věcí co o tom musíš vědět.

1. ten adaptér máš v SD díře v PSP (čtečce) a nekdy se nenačte tak to tam musis rvat furt dokola

??. nevím co hodláš dělat s tou 1 kartou co tam máš.

2. v te rozdvojce musíš mýt 2 karty takze jestli to hodlas kupovat postupne tak si sezen k te 16 treba jen 512mb jako ja pac s jednou to nejde !! jestli zaroven jen dobre pro tebe.

3. stalo se mi že se ten adaptér rozlomil v jedne dire na Micro SD ted nemam obrazek abych ti to popsal. :(

4. možná se ti krapet spomalí PSP (načítání filmů,her,pomalé (pomalejší) spouštění)

5. naco ti je 32GB? neberu ti to ale vysvetli.

A to co tam máš ten adaptér mám taky a je to celkem ucházející. 3/5

Ale jestli chces micro SD tak bych sel asi do Nokie (aspon já ty si di do ceho chces).

1.já mněl photo fast redukci a vní 1x8gb a 1x16gb 24gb a pote jsem si vymněnil 16 za 8 takže poté 16gb a žadný pomalé načítaní....

2.není nutné mít 2 karty photo fast načte i jednu

3.kdyz si nekdo neváží věcí....

4.žadné spomalení ba naopak pokud budeš mít rychlé mikro karty tak čtení z karty budeš mít rychlejší než ze standartní pro dou...

5.pokud má někdo fleshlé psp a nebo má rád filmy/serialy tak tech 32gb využije

• 0
1.já mněl photo fast redukci a vní 1x8gb a 1x16gb 24gb a pote jsem si vymněnil 16 za 8 takže poté 16gb a žadný pomalé načítaní....

2.není nutné mít 2 karty photo fast načte i jednu

3.kdyz si nekdo neváží věcí....

4.žadné spomalení ba naopak pokud budeš mít rychlé mikro karty tak čtení z karty budeš mít rychlejší než ze standartní pro dou...

5.pokud má někdo fleshlé psp a nebo má rád filmy/serialy tak tech 32gb využije

Nechci se hádat ale nutíš mě

1.my se tady bavíme o tomhle ne o zádné photo fast redukci.

3.já sem na tu kartu sáhl asi jen 2x-3x víc nic ona začala sama praskat

Myslím že kdyby smazl tohle tema a koupil si nejakou 16gb Sandisk udelal by líp

• 0
Nechci se hádat ale nutíš mě

1.my se tady bavíme o tomhle ne o zádné photo fast redukci.

2.já sem na tu kartu sáhl asi jen 2x-3x víc nic ona začala sama praskat

Myslím že kdyby smazl tohle tema a koupil si nejakou 16gb Sandisk udelal by líp

1.photofast a tamta redukce je temněř sttejná

2.ono záleží na tech micro kartách....

• 0

No, nakonec asi přeci jen koupím zmíněnou photo fast redukci s dvouma těma 16gb kingstonama. Budu to používat jak na uchovávání her hudby atp. v PSP, tak k přenosu dat když se mi nebude chtít tahat s externím HDD :) Každopádně díky všem, co se zapojili za radu!