Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Podivný brick???


Tuxer

Otázka

Ahoj, mám PSP Slim 2004 (verze DATE CODE 7D) s CFW 5.50GEN-D3 a nastal takový problém: včera jsem si dal na PSP folii Hori vodní metodou. Fólii jsem tam dával tak, že jsem ji opláchl vodou a nasadil na displej, ale přebytečná voda asi natekla do tlačítek na spodní straně. Utřel jsem vodu, která zůstala na povrchu, ale tlačítka normálně fungovaly. Měl sem vybitou baterku, tak jsem dal PSP na nabíječku přes noc. Ráno jsem vzal PSP do školy a když jsem ho zapl tak normálně najelo, ale nefungovali všechny tlačítka kromě Power , obou tlačítek volume a jasu displeje. Tak jsem PSP vypl a znovu zapl ale pořád to stejný, tak jsem zkusil Recovery menu, a šipky a křížek fungovali, další tlačítka jsem neměl jak zkusit. V Recovery menu jsem dal volbu: Format flash1 and reset settings, PSP najelo ale zase stejný problém, tlačítka nefungovali. Chtěl jsem PSP vypnout, ale nešlo to, tak jsem musel vydělat baterku. Když jsem tam dal baterku zpátky tak se rožnulo power, ale nic se nedělo. Tak jsem PSP dal na nabíječku a to bez problému najelo, ale zase nefungovali tlačítka. Ještě jsem zkusil vytáhnout kartu a ten stejný problém. Potom jsem doma zkusil PSP připojit k PC a bez problémů se připojilo. Tak jsem zkusil unbricknout PSP Recovery Flasheremv 1.60 ale pořád ten stejný problém. Tak jsem udělal Pandora baterku a nahrál jsem CFW 4.01 M33, ale pořád ten stejný problém s tlačítky. :cry: Dál už mě nenapadá, co bych s tím mohl udělat. Všem za pomoc předem děkuju. :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No právě v Recovery menu a při instalaci nového CFW tlačítka - šipky a křižek fungujou ale když spustím PSP tak v menu nereagují – to je na tom zvláštní, jenom funguje volume, podsvícení a power. Tak jsem teda oddělal kryt a možná jsou díky té vodě spálený dolní tlačítka, tady jsou fotky:

p4221612.th.jpg p4221616.th.jpg p4221615.th.jpg p4221614.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Brick je něco úplně jinýho... Je totální blbost zapínat nebo dávat PSP (a jakoukoliv jinou elektroniku) na nabíječku, když je v něm voda. to je pak jasný, že se něco posere... Zajímavý ale je, že ti to v Recovery menu funguje. Zkusil bych to rozdělat a nechal vyschnout tak 1-2 dny a pak zkusil znovu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

prosíím tě dej to z toho topení pryč :) vypni ho vytáhni baterku a zkus kolem těch tlačítek dát kapesníčky papírové nech to přes noc ráno zkus stalo se mi to z mobilem spadl mezi zavařené okurky takže ocet atd (ocet+železo nejde k sobě :D) hlavně to nedávej na topení to je blbost třeba nech na to foukat vzduch hlavně ta voda musí pryč nebo začně koroze spojů a pak můžeš jen hledat kde je ten spoj :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže dneska jsem PSPčko testoval, a pořád tlačítka nefungujou. Hledal jsem na netu podobn problém, a našel jsem tohle: http://www.pspzone.sk/forum/viewthread.php?thread_id=30425&highlight=tla%E8%EDtka&pid=269651#post_269651 (je potřeba se přihlásit)

Vypadá to tak, že mě asi nic jinýho nezbývá než koupit nový tlačítka. Nejlevnější tlačítka jsem našel tyhle: http://www.konzole-prislusenstvi.cz/product/s17613-psp-slim-kabel-tlacitek-komplet-1742/. Kdyby jste někdo vědel kde ještě někde jinde sehnat levnější tlačítka tak napište. 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu