Jump to content
  • 0

5.51 OFW, dýl jsem tu nebyl

Tomitko
 Share

Question

Caute.

Tak jdu ze skoly a kamos na me rve „hoj, pod sem musim ti neco ukazat“ .. tak tam dolezu a reknu co no a on ze ma PSP .. no tak cumim jak cip.. znate to:bash:..

Samozrejme 3k a OFW 5.51 :cry: .. tesili jsme se ze budem spolu hrat, ale asi ne..

tak mám 2 otázky :

Není aspon nejaky Chick nebo neco podobneho aby sly ASPON ISO hry? Asi en co? jak sem se tak dival po foru :-( (na nove forko uz tak casto nechodim)

Downgrade neni mozny ani pomoci pandory (to vím témer jiste, ale radsi)

DÍKY

15 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Mam podobny problem,dele jsem tu nebyl a z veci okolo PSP vypadl.

Mam Sony PSP2004 PianoBlack a měl jsem 5.00-M33 delal (pokracoval jsem v praci nekoho jineh)o jsem do do nej cestinu viz me prispevky.Je to zhruba pul roku a rozhodnul jsem se kvuli kompatibilite s ISO obrazy originalnich her nahrat pres Hellcat recovery: http://console-forum.net/showthread.php?t=31542&highlight=tekken90 zpet FW5.50 GEN-B

Je temer jiste ze za ten skoro pul roku co jsem tu nebyl vysly nove verze FW tak vas poprosim jestli mi doporucite co nejvyssi tak aby chodily jak stavajici IOS tak i ty nove vysle dekuji.

Jinak koukam ze se podstatne zmenil design stranek.....je to fajn ale nevim kam kliknout aby se zobrazily veskere me temata a prispevky....