Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Bude to dobrá koupi?


PauL cZ

Otázka

Zdravím jak už možná někteří z vás ví chci si koupit tento model xboxu. http://www.racomp.cz/zbozi/xbox-360-super-elite-bundle-final-fantasy-xiii/detail.aspx?p=z:172424 .

a tím na vás mám pár otázek.

některé už mě byly dozpovězeny ale zeptám se najednou na vše.

je to jasper?

jakej na tento xbox máte názor dobrej špatnej? (důvod)

pokud ho odtud někdo má tak jaké s ním máte zkušenosti.? (protože mě aji zajímá jestli ho z tohoto fora někdo má.?

a jinak ještě co říkáte celkově na tuhle limitovanou edici?.

předem díky za vaše všechny odpovědi. !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
Nespadá náhodou ještě Anglie do PAL? Podle mě bude akorát problém s konektorem ...

Ok tak oprava ta redukce je na britskou šňůru a EU zásuvku. Takže opravdu problém nebude v ničem. Britský hry jdou na EU Xboxu(ozkoušeno). Takže se omlouvám za ostrá slova v předchozím postu ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nespadá náhodou ještě Anglie do PAL? Podle mě bude akorát problém s konektorem ...

ano UK spadá do PAL a když koupiš konektor tak žadnej problem nebude

EDIT: UK=United Kindom = Spojené Království = Velká Británie

jenom tak pro osvěžení :roll:

EDIT : reakce na kennyho - nejsem blbej a základy zeměppisu umím

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

V každym shopu, kde se zboží aspon trošku točí, bude Jasper, nemusíš se bát. Jinak když to tak sleduju, tak by se asi víc vyplatilo koupit Arcade balení a přísluško dokoupit podle toho, který potřebuješ + hry, který tě baví dokoupit ...

ano UK spadá do PAL a když koupiš konektor tak žadnej problem nebude

EDIT: UK=United Kindom = Spojené Království = Velká Británie

jenom tak pro osvěžení :roll:

Tim, že koupíš jinej konektor se toho problému zbavíš, aby to bylo přesně řečený.

Mimochodem UK = United Kingdom (of Great Britain and Northern Ireland)= Spojené Království (Velké Británie a Severního Irska) = Velká Británie (= Anglie, Skotsko, Wales) + Severní Irsko.

// Nepochybuju, já jenom tak pro osvěžení, že Spojené Království neni jenom Velká Británie ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jestli se ten Xstanax ještě jednou zeptá jestli je něco Jasper tak se zblázním asi. Všechno Jasper Jasper ... Falcony fungují taky dobře a kdyby ne na konzole je od MS 3 roky záruka, posles PPL a do 2 tydnu ( i driv) mas doma uplne novou a JASPER :D

Abych nebyl uplne offtopic :) Doporucuju kram www.originalky.cz :) Kvalitni sluzby atd. sam sem odtamtud kupoval 3 Xboxy a vsechny byly rok vyroby 2009 takze Jasper :)

Naopak nedoporucuji Prodejher.cz uz to tady na foru bylo nekolikrat a i na spotrebitele.cz taky maj dost negativnich ohlasu takze se radsi drzet dal :)

Jo a jestli chces cekat na Halo: Reach edici to si radsi pockej do Vánoc kdy s nejvetsi pravdepodobnosti vyjde Xbox 360 Slim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu