Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Tiger under water[theme]


west--

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

[;174423']me se ten font libi' date=' ale je mi jasny, ze se nemusi libit kazdymu... to se ale da lehce zmenit

btw memrdy? :lol: ...to hodim spis az do pristiho theme :D[/quote']

velice prekny font, muzu ho hodit na forums.qj.net? nebo to tam hodis sam? samozrejme pod tvym nickem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;174423']me se ten font libi' date=' ale je mi jasny, ze se nemusi libit kazdymu... to se ale da lehce zmenit

btw memrdy? :lol: ...to hodim spis az do pristiho theme :D[/quote']

sem se smal jak sem to cet :lol: tu tecku na wallpu si tam dal schvalne co? :)

jinak font sem si tam dal taky svuj, tenhle mi nak nefungoval.. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

velice prekny font, muzu ho hodit na forums.qj.net? nebo to tam hodis sam? samozrejme pod tvym nickem ;)

hmm.. moc jsem te nepochopil, ale klido ho tam hod, ja tam stejne nejsem reglej, ten font jsem nekonvertoval ja a je myslim stejne z nejakyho theme ktery jsem stahnul na qj.net foru... tak nevim jestli to ma vubec smysl

opravdu jsi mel na mysli font?

sem se smal jak sem to cet :lol: tu tecku na wallpu si tam dal schvalne co? :)

jinak font sem si tam dal taky svuj, tenhle mi nak nefungoval.. :)

jakou tecku :) ? ja o zadny nevim ...snad to neni chybka :?

jo a s tim fontem mas pravdu... mel bych asi upozornit, ze ten font nepodporuje cesky znaky sice se to ve firmwareu psp neprojevi, ale pri prohlizeni webovych stranek pres psp nepocitejte s 'ě š č ř ž ý á í é.. atd'

2 defuckto69: k obrazku... si me predbeh :D ...ale vypada to moooc hezky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dostanu to do 351 nebo 352 M33 i bez vykonvertovanyho topmenu? Ja jsem ho zkousel konvertovat podle myschoovo navodu a vzdycky mi vyjede nejakych strasne moc malych souboru misto jednoho malyho /kdyz uz na konci dam extract/

EDIT: nedostanu, i jsem to vykonvertoval a kdyz to tam dam tak se PSP sekne a nic, nemohl by mi to nekdo vykonvertovat? Moc tohle XMB chci, dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu