Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak si převést svou PSX hru v PSX2PSP 1.4.2 - podpora Multidisc her


tekken90

Recommended Posts

Tekken90: diky moc;) .. a skoda,ze nefunguje :( chtel jsem si po petiletech zahrat Kurushi..vazne super hra namahajci mozek.. myslim si,ze na PSX nema konkurenci. .v Jap. maji orig hru na PSP ale nikde sem ji nemohl sehnat ke stazeni :( Ach jo

Kdyz jsem se podival na video, tak jsem zjistil, že tuhle hru jsem se jako malej pokoušel hrát (pokoušel, protože jsem neměl ani ponětí co tam vlastně mám dělat :D). Dycky mě potěší když nakjdu nějakou hru co jsem dříve hrál...

Moc rád bych si jí zahrál znova a konečně to pochopil, fakt škoda že na psp to nejde :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
kwa tekken neporadíš mi s tou tenkou?? Nevíš kde v souborech na psp najdu ty memory card at to mužu vymrdat z toho??

Zkus pohledat na zahraničních fórech.. možná by to vyřešil CWcheat plugin

teď mě napadlo když je to soubor ebot... nešlo by to i na neflešnutých psp?

Ne, to opravdu nešlo a už sem radši tvoje super nápady nepiš.. díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Ahoj, postupoval jsem podle návodu a zkonvertoval jsem hru atlantis do EBOOT.

CD 1 šlo v pohodě ale jak mě hra vyzvala abych CD 1 prohodil na CD 2, tak to nešlo.

Dal jsem tlačítko HOME a tu položku switch CD ale objevila se mi tam chybová hláška, že mě hra něpřiměla vyměnit CD a jestli chci vyměnit CD, musím restartovat hru...

Vím že to na PSP něják fungovalo protože kdysi byl na internetu Atlantis EBOOT.TeĎ tam bohužel chybí part a tak to nemůžu stáhnout, a nezbývá mi nic jiného než to sám zkonvertovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, postupoval jsem podle návodu a zkonvertoval jsem hru atlantis do EBOOT.

CD 1 šlo v pohodě ale jak mě hra vyzvala abych CD 1 prohodil na CD 2, tak to nešlo.

Dal jsem tlačítko HOME a tu položku switch CD ale objevila se mi tam chybová hláška, že mě hra něpřiměla vyměnit CD a jestli chci vyměnit CD, musím restartovat hru...

Vím že to na PSP něják fungovalo protože kdysi byl na internetu Atlantis EBOOT.TeĎ tam bohužel chybí part a tak to nemůžu stáhnout, a nezbývá mi nic jiného než to sám zkonvertovat...

Nešlo by napsat přesně tu chybu?

Ahoj,jak to mam udělat s hrou ktera ma vic CD?Mužeš mi to vysvětlit ? Asi sem blbej.Jak to nakopirovat na kartu? Jako dva subjekty? Jde o Metal Gear Solid 1.Poradiš?? Děkuju

Obě CD otevřeš v programu a zkonvertuješ. Pak se objeví jako jeden soubor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu