Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak si převést svou PSX hru v PSX2PSP 1.4.2 - podpora Multidisc her


tekken90

Recommended Posts

  • 5 weeks later...
  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 7 months later...

CFW = Custom firmware PSP, verze softwaru. Lze v PSP zjistit v menu System Settings Settings/System info(tuším,PSP už nějakou dobu nemám). CFW umožňuje hrát stažené hry, a samozřejmě i tyto stažené a upravené verze PSX her jdou pouze na tomto CFW. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No stáhla jsem si tu hru ve ps1 formátu, pak sem si stáhla alcohol a tu hru sem v něm předělala na ISO, to ISO sem pak dala do tohohle programu a udělala sem vše podle návodu, pak sem to hodila do PSP a spustila, jenže černá obrazovka a nic víc :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 8 months later...

Zdravim hru Z CD jsem převedl do iso a programem z teto stranky převedl na eboot.pbp, bohužel mi psp píše že spuštění nebvylo možné poradí mi někdoi kde bych mohl dělat chybu? mam tam taky jen jeden soubor a když si nějakou hru stahnu tak tam jsou 2 soubory a mě se udělá jen jeden. Podotknu že nemám žadné ikony jen hola hra díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem byl by někdo tak hodný a vytvořil mi z hry C-12 Final resistance hru na psp ..nevim jak to podle togho navodu udelat...a vzdy kdyz mi ten program udela soubor EBOOT ...a nahraju ho na kartu do PSP/GGame tak mi to nejde a ani to nenalezne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Zdravím, chtěl bych se jen pozeptat zda je nutné používat popsloader, když mám na psp 2000slim Cfw. 6.60 ME-1.8 ? Co se tohoto týče jsem v tomto úplně nový, takže bych ocenil případně každou radu ohledne spouštění PSX her na psp a nebo kde sehnat verzi popsloaderu který by mi fungoval na tomto cfw. Předem děkuji za případnou pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se za dva posty po sobě.

Popíšu vám jak tvořím z PS1 hry hru na PSP, dělám něco špatně?

1) V programu ISO Workshop dám: Convert - Create ISO from various disc image formats.

2) Vyberu soubor s koncovkou bin, ještě tam mám jeden s koncovkou CUE, ale ten se mi v ISO Workshopu neukazuje. Stačí tyto dva soubory na vytvoření PSP hry?

3) Dám konvertovat do ISO.

4) Původní složka měla 673MB, ISO má 586MB.

5) Pustím si PSX2PSP

6) Vyberu: svoje ISO, kam uložit, název hry, komprese max a hodím tam obrázky.

7) Convert

8) Hotovo, komprese 41%. Na ploše mi vznikla složka SLES03645 a v ní je EBOOT.

9) Složku přejmenuji na název hry a dám ji do PSP/GAME

10) Stáhl jsem si POPSloader ten poslední co je tady na první stránce.

11) V recovery jsem dal enable

12) Pustím hru a černá obrazovka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Junior Moderators

Jedna část ohledně popsů ti tam chybí: Po jejich aktivaci v recovery zapni PSX hru a podrž R Trigger, měla by ti naběhnout nabídka, tam vyber třeba POPS 3.71 a spusť. Občas hra na určitých POPSech nejde, tak jich vyzkoušej víc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,možná to bude na nic,ale mě se stávalo když jsem tu výslednou složku kde byl ten eboot přejmenoval že to nechtělo fachat.Tak je nechávám jak jsou a pohoda.Za zkoušku nic nedáš.

Používám cfw 6.60 pro B9

Odesláno z mého LT18i pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu