Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak si převést svou PSX hru v PSX2PSP 1.4.2 - podpora Multidisc her


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Me se stava neco podobneho.. jen to zapnu.. obei se ty kecy.. a blik .. cerna obrazovka.. kdyz cokoliv zmacknu.. zacne blikat ,,power" . .tak musim PSP restartovat.. jinak to jsou vsechny hry z PSP v tak malem rozliseni? stahoval jsem Gran Turismo 2 a mam to malinke.. orameckovany cernou obrazovkou.. mam PSP Slim 3.60 M33 .. diky za rady.. ale asi nikdo stejne nenapise

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to nejde :( sem to normal skonvertoval, pak hodil do PSP a když to spustim tak se mi ukáže ty kecy tam, pak se mo objeví zvolení toho popsu, to dám origo a pak už jen černá obrazovka.Nevíte co stim? (FW mám 3.52M33-4)

všechny hry nemusej fungovat

Me se stava neco podobneho.. jen to zapnu.. obei se ty kecy.. a blik .. cerna obrazovka.. kdyz cokoliv zmacknu.. zacne blikat ,,power" . .tak musim PSP restartovat.. jinak to jsou vsechny hry z PSP v tak malem rozliseni? stahoval jsem Gran Turismo 2 a mam to malinke.. orameckovany cernou obrazovkou.. mam PSP Slim 3.60 M33 .. diky za rady.. ale asi nikdo stejne nenapise

během hry dej home a nastav si screen mode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahl jsem si hru a jsou v raru dve slozky .. 1) %__SCE__PSXP kde je jen EBOOT cca nejakych 758 kb a 2) __SCE__PSXP (bez procenta) a slozka ma nejakych 28 mb a je v ni asi osm podslozek.. kam to nakopirovat?:(

///mam slim.. dal jsem do slozky games, ale nepustim.. The game could not be started.(8002014C)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Pls poraď te mi někdo. Všechno překonvertuju dam to do PSP spustím to, vše se mi nabootuje a pak mi naskočí černá odrazovka pak to skočí na pozadí a napíše mi to : The game could not be started (80010002). Zkoušel jsem už 3 hry ale všechny dělaly to samé. Dík za odpověď:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se stava neco podobneho.. jen to zapnu.. obei se ty kecy.. a blik .. cerna obrazovka.. kdyz cokoliv zmacknu.. zacne blikat ,,power" . .tak musim PSP restartovat.. jinak to jsou vsechny hry z PSP v tak malem rozliseni? stahoval jsem Gran Turismo 2 a mam to malinke.. orameckovany cernou obrazovkou.. mam PSP Slim 3.60 M33 .. diky za rady.. ale asi nikdo stejne nenapise

Stava se mi uplne to sami, zkousel sem uz asi 10 her, jak v PAL tak v NTSC, a nejenom v tomhle programku, ale i v dalsich na ruzejch forech a skonci to po spusteni u cerny obrazovky - Mam Custom Firmware 3.90.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pls poraď te mi někdo. Všechno překonvertuju dam to do PSP spustím to, vše se mi nabootuje a pak mi naskočí černá odrazovka pak to skočí na pozadí a napíše mi to : The game could not be started (80010002). Zkoušel jsem už 3 hry ale všechny dělaly to samé. Dík za odpověď:psp:

máš vůbec CFW ? ...

Stava se mi uplne to sami, zkousel sem uz asi 10 her, jak v PAL tak v NTSC, a nejenom v tomhle programku, ale i v dalsich na ruzejch forech a skonci to po spusteni u cerny obrazovky - Mam Custom Firmware 3.90.

zkus POPSloader a ověř si kompatibilitu her http://www.gamerspress.com/index.php?title=PSX_on_PSP_Compatibility_List

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tekku a tobě šla převést FF VII na PsP? protože sem ho převáděl , dal jsem game ID i save ID stejny jako na http://www.gamerspress.com/index.php...atibility_List

a stejně obrazovka černá se objevila, ještě bych se chtěl zeptat, co nebo jak mám zkusit ten popsloader , dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Chtěl jsem se zeptat jak je to s ovládáním PSX her, spousta těch her používá tlačítka L1 L2 R1 R2 a na PSP jsou jen L a R:bash:. U pár her se i používá L3 a R3 (zmáčknutím analogových páček)... Docela by mě to zajímalo, spousta her pak bude nehratelná :ziped:

dík za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu