Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak si převést svou PSX hru v PSX2PSP 1.4.2 - podpora Multidisc her


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

čau lidi...potřeboval bych poradit s tim konvertorem....mam rozehraný FF IX a jsem na konci 3.CD ale zjistil sem ze 4.CD ma jinou games ID...tak sem tohle chtel pouzit na změnu z SLUS01297 na SLUS01251 kdyz sem do ikonky ISO/PBP File1: dal EBOOT.PBP té hry tak mi to hodilu chybu "Invalid filename.". tak jsem to přepnul na ISO/PBP File2 a tam to šlo...akorat se mi do Icon image hodil nejakej soubor obrazku z instalovaneho programu psx2psp...tak jsem to skusil tam vse nastavit jak je podle navodu i v options...ale kdyz jsem klikl na "convert" jenom to probliklo a dole se napsalo "Done.Final compression:0%" a na ploše( což sem zvolil jako Output pbp folder) se mi vytvorila slozka se souborem EBOOT.PBP o velikosti 80kb... jeste pro presnou predstau jsem udelal screen...verim ze mi nekdo poradi i kdybych udelal nejakou zbytecnou chybu dekuju moc...:ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 4 weeks later...

zdravím.

přečetl jsem si kompletně návod i všechny odpovědi,udělal jsem vše PŘESNĚ dle návodu, po neúspěchu jsem přidal do psp plugin pro lepší kompabilitu,ale stejně mám po spuštění v psp jen černou obrazovku,ze které vyjedu pouze po zmačknutí home.

nevíte co s tím ? docela mě to štve :cry:

zkoušel jsem silent hill,gt a tomb raider 1 - hry které by měly jet.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stáhl sem to z toho rapida, ale když dám convert, tak mě to hodí, že nemůže otevřít BASE.PBP

A to ho tam mám. Mám to znova stáhnůt, ale z toho mega uploadu?

EDIT: Vyřešeno. Měl sem verzy bez BASE a tu sem pustil prva, ale pak stahl s BASE a bralo si to cestu z toho prvního :)

Mazec mám biohazard 2 - beta 2 na psp :D sakra já sem rád :D

Mám dotaz. Nelíbí se mě, že vtomto programu je ta ikonka hry, kterou tám dám ve výsledku v ikonce toho programu s tým logem ps a nápisem playstation. De to v tom programu udělat bez toho rámu, nebo musím použít jiný program?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

stahl jsem si crashe, sou tam 2 soubory, mdf, mds previst nejdou bud mui je program nenajde nebo vyhodi hlasku o nekompalibite... co mam delat abych si zahral? do psp uz tky zkousel dat, hra se nezobrazi, vse v psp mam nastavene

EDIT: stahl jsem si jiny crash, soubory sou v poradku dam do ms0 game150 v recorvery kernel na 1.5 pops loader v recorvery na enabled a pri supsteni hry to po chvilce vrati do menu a zahlasi

: the game could not be started(80010002) co mam delat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu