Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Série Gears of War na PS3?


For_est-5

Recommended Posts

Akční third-person střílečka Gears of War, která přinesla do tohoto žánru propracované kooperační hraní i fungující systém

krytí, je odjakživa výhradně doménou Xboxu360. Známý analytik Michael Pachter ze společnosti

Wedbush Morgan ovšem tipuje, že budoucnost Gears of War by se mohla odehrát i na PlayStation

3. Pokud tedy Microsoft ještě o hodně více nepřeplatí Epic Games za to, aby opět nové díly vycházely pouze na jejich konzoli, jako to udělal v případě prvních tří dílů.

Ano, chápete to správně - Gears of War 3 už má Microsoft zaplacené, a tak na jinou platformu nezavítá. Mimochodem už dříve se Pachter vyjádřil v tom smyslu, že dělání Gears exkluzivně na jedinou platformu byla chyba.

Třetí díl této série má zakončit aktuální příběhovou trilogii. Ovšem už nyní je jasné, že nepůjde o poslední díl a ve čtyřce se rozvine nová příběhová linka. Právě díky velkému úspěchu si už může

Epic diktovat podmínky a chtít mnohonásobně více peněz za exkluzivitu. A zároveň si to podle Pachtera vývojáři uvědomili a do budoucna už podobné exkluzivní smlouvy

s novými hrami

uzavírat nebudou. Jinak řečeno - všichni přeci chtějí vydělávat peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medvidek - To bych ani tak neřešil, plést se to bude, ale něco se vymyslí (třeba GOW bude God of War, a gow Gears of War :)). I ty názvy jsou podobné. Ale osobně to docela uvítám, neměl jsem nikdy možnost si to pořádně ohmatat, ale co jsem viděl, vypadá to dobře. Naproti tomu se bojim, aby se to dobře přeportovalo. Přeci jen, kollikrát je port horší než absence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

No jen kvůli této gamesce, bych si ten Xbox pořídil :D

První díl jsem zapařil na PC a bylo to super ... takže bych okusil i ty zbylé dva díly ;)

Je to škoda, že to nevydaj na PS3 ... určitě by na tom vydělali víc ;)

Zkusit jim napsat, ať vydaj celou trilogii na PS3 ... lidi by si to určo pořídili ;) ale to asi neklapne :(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hrál jsem první dva díly a je to dobrá hra. Tak trošku jsem doufal, že vydají už ten třetí díl na PS3, protože mám Xko už jen na GH IV a nemám ani ovladač. Ale asi to nějak překousnu... Snad ta nová série Gears of War her (pokud nějaká bude) bude stejně dobrá jako ta první, i když bych ocenil, kdyby Epic Games přidali něco málo na délce..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu