Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nové PSP


Aiven

Otázka

Zdravim chtěl bych si příští týden koupit PSP, ale nevím jak zjistím, aby nemělo FW 3.51, našel jsem značení FW jen do L = 2.81 co je na štítku na krabici. Ty novejší jsem nikde nenašel a to jsem to tu zkoušel prolízt...:( Tak kdyby byl někdo ttak hodný a pomohl mi, a ještě na co bych si měl dát pozor. Díky předem:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0

ak ides do obchodu napr Hypernova alebo aky tak prid otvor si krabicu a pusti si ho ( malo by byt nabite ) a kukni si aky je tam FW alebo povec predavacovi ci dakemu co to obsluhuje ze si ho chces prezriet ci neni poskodene on ti ho vyberie a ty si ho skus pustit nemoze ti nic povedat a uvidis co je tam za FW ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Díky za odpovědi. Dneska jsem byl u nás shánět PSP a všude vyprodaný budou až v pondělí:( Ale chtěl jsem se ještě zeptat když zapn PSP v prodejně jak najedu na to jakej to má FW? A ještě jsou při koupi PSP rozhodující i ruzný základní desky nebo už je to jedno?

Díky:bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hh mam stejny problem, teda spise budu mit.. nekdo mi rikal ze se PSPcko prodava s vybitou baterii, takze bych pry nemohl zjistit FW.. A uz jsem se ptal v Datartu, zda bych si to PSPcko mohl rozbalit, kdybych pripadne uvazoval o koupi a oni mi rekli ze ne, ze by ho pak uz nikdo nekoupil... Je to mozne? Je zabalene v nejake folii ci co ? A je tedy vybite nebo ne ?

To Aiven: kde jsi ho tedy koupil...

To All: kde by jste ho lidi koupili v Praze v kamenym obchode aby melo nizky FW do 2.80 a jeste lepe desku pod TA-082 (nelibi se mi ze pak pri DWN z 3.50 s lumines se jiz neda offic up nad 3.10 nebo tak nejak.. je tam nejake to omezeni - a ty ja nemam rad .. :( )

THX YA ALL!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to Anonymous_: koupil jsem ho v jednom menším městečku v jednom zapadlejším krámečku:lol: Nikde v těch velkejch elektrech ho u nás nemaj v Sokolově ani ve Varech. Tak mě napadlo že v nějakým menším obchodě by mohlo být... No ale to moje bylo rozbalený, měli ho vystavený. Takže jsem řekl jestli ho můžu vyzkoušet, tak jsme ho píchli na nabíječku a ja se kouknul na FW a bylo tam 2.71:) Toť vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
hh mam stejny problem, teda spise budu mit.. nekdo mi rikal ze se PSPcko prodava s vybitou baterii, takze bych pry nemohl zjistit FW.. A uz jsem se ptal v Datartu, zda bych si to PSPcko mohl rozbalit, kdybych pripadne uvazoval o koupi a oni mi rekli ze ne, ze by ho pak uz nikdo nekoupil... Je to mozne? Je zabalene v nejake folii ci co ? A je tedy vybite nebo ne ?

To Aiven: kde jsi ho tedy koupil...

To All: kde by jste ho lidi koupili v Praze v kamenym obchode aby melo nizky FW do 2.80 a jeste lepe desku pod TA-082 (nelibi se mi ze pak pri DWN z 3.50 s lumines se jiz neda offic up nad 3.10 nebo tak nejak.. je tam nejake to omezeni - a ty ja nemam rad .. :( )

THX YA ALL!

Nesmite se nechat prodavacem tak snadno odbyt. Mate prece take nejaka prava! Interni narizeni Datart ti jako zakaznikovi umoznuje vratit zbozi bez udani duvodu do deseti dnu od data prodeje. Toto plati pro kameny obchod - u e-shopu mas na podobnou vec narok automaticky ze zakona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu