Jump to content
  • 0

Nové PSP

Aiven
 Share

Question

Zdravim chtěl bych si příští týden koupit PSP, ale nevím jak zjistím, aby nemělo FW 3.51, našel jsem značení FW jen do L = 2.81 co je na štítku na krabici. Ty novejší jsem nikde nenašel a to jsem to tu zkoušel prolízt...:( Tak kdyby byl někdo ttak hodný a pomohl mi, a ještě na co bych si měl dát pozor. Díky předem:)

Recommended Posts

• 0

hh mam stejny problem, teda spise budu mit.. nekdo mi rikal ze se PSPcko prodava s vybitou baterii, takze bych pry nemohl zjistit FW.. A uz jsem se ptal v Datartu, zda bych si to PSPcko mohl rozbalit, kdybych pripadne uvazoval o koupi a oni mi rekli ze ne, ze by ho pak uz nikdo nekoupil... Je to mozne? Je zabalene v nejake folii ci co ? A je tedy vybite nebo ne ?

To Aiven: kde jsi ho tedy koupil...

To All: kde by jste ho lidi koupili v Praze v kamenym obchode aby melo nizky FW do 2.80 a jeste lepe desku pod TA-082 (nelibi se mi ze pak pri DWN z 3.50 s lumines se jiz neda offic up nad 3.10 nebo tak nejak.. je tam nejake to omezeni - a ty ja nemam rad .. :( )

THX YA ALL!

• 0

to Anonymous_: koupil jsem ho v jednom menším městečku v jednom zapadlejším krámečku:lol: Nikde v těch velkejch elektrech ho u nás nemaj v Sokolově ani ve Varech. Tak mě napadlo že v nějakým menším obchodě by mohlo být... No ale to moje bylo rozbalený, měli ho vystavený. Takže jsem řekl jestli ho můžu vyzkoušet, tak jsme ho píchli na nabíječku a ja se kouknul na FW a bylo tam 2.71:) Toť vše

• 0
hh mam stejny problem, teda spise budu mit.. nekdo mi rikal ze se PSPcko prodava s vybitou baterii, takze bych pry nemohl zjistit FW.. A uz jsem se ptal v Datartu, zda bych si to PSPcko mohl rozbalit, kdybych pripadne uvazoval o koupi a oni mi rekli ze ne, ze by ho pak uz nikdo nekoupil... Je to mozne? Je zabalene v nejake folii ci co ? A je tedy vybite nebo ne ?

To Aiven: kde jsi ho tedy koupil...

To All: kde by jste ho lidi koupili v Praze v kamenym obchode aby melo nizky FW do 2.80 a jeste lepe desku pod TA-082 (nelibi se mi ze pak pri DWN z 3.50 s lumines se jiz neda offic up nad 3.10 nebo tak nejak.. je tam nejake to omezeni - a ty ja nemam rad .. :( )

THX YA ALL!

Nesmite se nechat prodavacem tak snadno odbyt. Mate prece take nejaka prava! Interni narizeni Datart ti jako zakaznikovi umoznuje vratit zbozi bez udani duvodu do deseti dnu od data prodeje. Toto plati pro kameny obchod - u e-shopu mas na podobnou vec narok automaticky ze zakona.

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy