Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 vs. Wii


Malcolm.

Recommended Posts

PS3 je zatim cele jedno velke zklamani : grafika se nevyuziva naplno, klasicky pristup sony zpusobuje podobnou situaci jako u PSP, nema zadnou poradnou pecku, kdyz uz tak resistance a to jsou tu pak dva nazory ze jde o dobrou hru a nebo ze to je prumerna strilecka

kazdopadne ja jsem od sony opravdu vylecen (diky PSP), to jak jsou nafoukani (next-gen zacne az my budeme chtit) ci jejich sliby a vubec nejhorsi je ignorace evropy

microsoft ci nintendo jsou mi svym zpusobem mnohem sympatictejsi

microsoft zajistil vyvoj kvalitnich her a tech opravdu killer next-gen ci skvelou sluzbu Xbox live

nintendo zase prida Wii sports ci Wii play zadarmo

sony je proste namysene a ja ji opravdu preju aby nex-gen war prohralo

zatim k tomu ma naslapnuto skvele

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 108
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

pizzadoxi moje slova ... doufam ze mje wii je uz na ceste ke mne domu. Prvne jsem chtel ps3 ale kdyz jsem videl co se kolem toho deje a kdyz jsem zjistil c o to je wii tak jsem mel jasno. jinak tady se nekdo ptal na hackovani wii ... existuje modchip ktery se jmenuje wiinja a pomoci nej snad zpocatku pujdou hrat dumpnute hry (ktere mimochodem uz se povaluji po netu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to uz vim ze je modchip ale nikde nepisou jak je slozita jeho instalace a kdy se bude dat sehnat jinak s hrama neni vubec problem na TL je jich plno :D

a taky psali ze Wii ma mnohem nizsi vyrobni naklady nez za kolik se prodava takze by se mohla do pul roka u docela slevnit :) takze o prazkach po brigade uz mam jasno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna me zacnete kamenovat (nepocital jsem s tim, ze to reknu), ale wii je zatim skoro nanic. Hry sou slaby, nejaky extrakiller mario me nezajima, samy porty (Ubisoft zklamal) a ty ktery stojej za to (vim jen o Zelde, na GC lepsi). PS3 neni spatna vec, malo dobrych her (jenze ty co prijdou - Motorstorm, FF XIII, GTA 4, GT5, MGS4, Assasins Creed+vetsina skvelych her z X360), ma svetlou budoucnost (bit mozna trochu v pozadi za xboxem nebo taky ne)

Dnes ma cenu pouze X360, netvrdim, ze za rok to bude jinak, ale 360tka uz je ELABOROVANA!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi všechny teď naštvu, ale nenávidim PS (ale mám rád PSP) jak 1 tak 2 a celý SONY. Nikdy mě nezaujalo vždy mě zaujal XBOX (normal) a když přišla nová generace konzolí tak mě nejvíce zaujalo Wii. PS3 mě nijak nezaujal. Prostě nový výkon a nic víc. Jinak ňáká ta kompabilita je mi u prd... Naopak Wii přineslo do světa zábavy něco nového a to mě láká. Takže jedině Wii.
V současné době je asi nejlepší X 360.Z jednoho prostého důvodu-jsou na nej nejlepší hry.PS3 má ještě svůj nejlepší čas před sebou(Lair,Heavenly Swords,Ratchet Next,DMC4 atd).A Wii? Hm...za týden Tě ten ovladač přestane bavit a je to stejné jako s PS3-nejsou na něj žádné dobré hry(mimo Zeldy).Ale taky jeho čas přijde(MP3,Mario Galaxy atd.)Asi tak.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozna me zacnete kamenovat (nepocital jsem s tim, ze to reknu), ale wii je zatim skoro nanic. Hry sou slaby, nejaky extrakiller mario me nezajima, samy porty (Ubisoft zklamal) a ty ktery stojej za to (vim jen o Zelde, na GC lepsi). PS3 neni spatna vec, malo dobrych her (jenze ty co prijdou - Motorstorm, FF XIII, GTA 4, GT5, MGS4, Assasins Creed+vetsina skvelych her z X360), ma svetlou budoucnost (bit mozna trochu v pozadi za xboxem nebo taky ne)

Dnes ma cenu pouze X360, netvrdim, ze za rok to bude jinak, ale 360tka uz je ELABOROVANA!!!

mas asi pravdu ale i tak na X360ku taky zezacatku nevychazeli naky ultra skvely hry a navic je na trhu uz nakej patek (teda rok :) ) a Wii jasny je pravda ze toho moc neumi ale zase vem si kolik si uzijes zabavy treba se znamyma nebo s kamosem nebo rodinou proste, ja osobne preferuji hratelnost a zabavu pred grafikou :) ale urcite kdyz uz se rozhodovat tak mezi Wii a X360 ptz PS3 je tezce v prdeli a SONY taky :twisted:

2Placek: Hele nerikej ze te ten ovladac za tyden prestane bavit kdyz jsi to s nim ani nezkusil a kazda hra se ovlada jinak takze si myslim ze to ma na tom taky podil, a kdyz se podivas na prodejni cisla tak Wii je na tom velmi dobre takze zase az tak spatny to asi nebude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hochu mám doma všechny současné konzole,takže nemluvím do větru.( samozřejmě i Wii)Je to sice zajímavé občas i zábavné,ale mimo Zeldy mě žádná hra už nebaví.Ryman není špatný,Red Steel vyloženě brak,Wii sports a Play-zábava jen na chvilku.Jak píšu zajímavé hry teprve přijdou.(Metroid prime 3,Mario Galaxy,Mario Strikers Charged,Sadness a Disaster:Day of Crysis)Můj názor,ale každý to vidí samozřejmě jinak. PS: prodejní čísla vždy neodpovídají o kvalitě výrobku.Většinou je to o kvalitě Reklamy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hochu mám doma všechny současné konzole,takže nemluvím do větru.( samozřejmě i Wii)Je to sice zajímavé občas i zábavné,ale mimo Zeldy mě žádná hra už nebaví.Ryman není špatný,Red Steel vyloženě brak,Wii sports a Play-zábava jen na chvilku.Jak píšu zajímavé hry teprve přijdou.(Metroid prime 3,Mario Galaxy,Mario Strikers Charged,Sadness a Disaster:Day of Crysis)Můj názor,ale každý to vidí samozřejmě jinak. PS: prodejní čísla vždy neodpovídají o kvalitě výrobku.Většinou je to o kvalitě Reklamy.

tak to pak jo kdyz mas vsechny doma :D, skoda sem myslel ze to Wii bude trosku zabavnejsi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hochu mám doma všechny současné konzole,takže nemluvím do větru.( samozřejmě i Wii)Je to sice zajímavé občas i zábavné,ale mimo Zeldy mě žádná hra už nebaví.Ryman není špatný,Red Steel vyloženě brak,Wii sports a Play-zábava jen na chvilku.Jak píšu zajímavé hry teprve přijdou.(Metroid prime 3,Mario Galaxy,Mario Strikers Charged,Sadness a Disaster:Day of Crysis)Můj názor,ale každý to vidí samozřejmě jinak. PS: prodejní čísla vždy neodpovídají o kvalitě výrobku.Většinou je to o kvalitě Reklamy.

tak to pak jo kdyz mas vsechny doma :D, skoda sem myslel ze to Wii bude trosku zabavnejsi

On bude zábavnější,ale až dorazí výše jmenované hry.Snad ten ovladač dokáží vývojáři beze zbytku využít.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ovladač je horší než na X360.Alespoň co se ergonomie týče.Prostě mi nesedí tak v ruce.On-line zadarmo-hmm...uvidíme,jak to bude fungovat! A hry mi jsou taky bližší(na PS3)--ale má to jeden podstatný háček....ještě žádná nevyšla!!(Ratchet,DMC 4,Lair,Heavenly Swords,GT5,RE5 atd...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu