Jump to content
  • 0

sekání PSP

vortex1468621168
 Share

Question

zdravim, poslední dobou se mi stává že mi PSP z ničeho nic zatuhne a musím vyndat baterku. Stává se to hlavně ve hře Asphalt urban GT 2 ale jednou se to stalo i v Burnoutech (dominator). FW mám 3.03oe a cpu 333mhz.

Nenapadá někoho čím to může být? Je to chyba v PSP nebo ve hrách? Neznáte někdo nějakej program na zátěžovej test PSP kterej by mi řekl jestli mi třeba neodchází cpu atd.?

jo a seka se to uplne nahodne, nekdy uz pri nacitani jindy po pul hodine atd

18 answers to this question

Recommended Posts

• 0
  • Moderators
zdravim, poslední dobou se mi stává že mi PSP z ničeho nic zatuhne a musím vyndat baterku. Stává se to hlavně ve hře Asphalt urban GT 2 ale jednou se to stalo i v Burnoutech (dominator). FW mám 3.03oe a cpu 333mhz.

Nenapadá někoho čím to může být? Je to chyba v PSP nebo ve hrách? Neznáte někdo nějakej program na zátěžovej test PSP kterej by mi řekl jestli mi třeba neodchází cpu atd.?

jo a seka se to uplne nahodne, nekdy uz pri nacitani jindy po pul hodine atd

Proc vyndavas tu baterku ??? Jeden typek tady kvuli tomu brickl , viz. topik PSP jako tezitko . PSP jde vzdy vypnout kdyz podrzis tlacitko power nahore tak 10-15 sec. , je to dlouha doba ale vypne se ... Kdys vydelas baterku je to jako bys vyskubl sitovej kabl od kompu kdys ho mas zaplej a to bys asi neudelal co ?

• 0

jo a seka se to uplne nahodne, nekdy uz pri nacitani jindy po pul hodinegrade atd

Skus v recorvery dat CPU na default, pokud to nepomuze, up na jiny CFW, popripade jiny ISO

• 0

jen tak btw/OT ... vite ze zde zverejnena verze Tekkena se ve story modu take "sekne" ? Kdyz dohrajete story za nekoho (vsechny stage) tak vam to po final stage vyhodi cernej screen, vypadnout se z toho ale da i stisknutim tlacitka Home :) ale vypada to na blbej rip, pochybuji ze je tohle norm. vlastnost tej hry...

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy