Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jailbreak VSECH iPhone/iPad/iPod[3.2/3.1.3/3.1.2]-> "Spirit"


†mefistos†

Recommended Posts

  • Odpovědi 68
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Mam ipod 3g 32GB s FW 3.1.3. Postupoval jsem podle návodu: nainstaloval jsem spirit..dal jailbreak a posléze se ipod resetoval jak je výše v návodu...poté jsem viděl nainstalovanou Cydii na ipodu, ale nevím co dál dělat. Když zapnu iTunes a chci nainstalovat přes něj hry, které jsem si stáhnul na netu řekne mi to: The application "AssassinsCreed" was not installed on the iPod "Linkin" because an unknown error occurred (0xE8008001). To mi řiká u každé hry. Nevim co mám dále dělat. Zda mam ještě něco stáhnout atd... prosim napište mi podrobnější popis. Na iPodu mam nahranou Cydii. Děkuju Vám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosím vás o pomoc. Udělal jsem jb přes spirit, v ipodu touch 32gb jsem klikl na cydii a psalo mi to nějaké chyby že ještě něco není dokončené a nešel mi ani internet v safari, appstore atd. Tak jsem dal vše vymazat a jeli tam nějaké stupnice a nakonec jablko. Teď už nic nejde dělat. Ani v iTunes se mi nezobrazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 7 months later...
Toto jw JB iba na fw 3.1.3 max , a JB je už untethered na 4.2.1.

Inak keď chceš reklamáciu , tak jb sa dá vymazať , takže nič nepoznajú :)

prosimte mohl bys mi prvni radek prepsat normalne ? nerozumim ani slovu :( :)

EDIT - nebo takhle - je ten untethered JB neco jako ChickHEN na PSP ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu