Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

Tak je pravda že dnes už mi brzdění nepřijde divné, ale prostě se mi nelíbí třeba to, že když napálím v plné rychlosti do budovy, nebo sloupu, nic se nestane, a to je přesně ten nevyužitej potenciál euphoria enginu. Ale to je taková věc co nekazí hru, jen jsem vám chtěl prostě zdělit co se mi na tom nelíbí, a nenapsal jsem co se mi naopak líbí.

Grafika suprová, atmosféra suprová, a nic jiného jsem ani nečekal, protože když na něco takového šáhne rockstar games, nemůže to být špatná hra.

A ještě jsem se chtěl zeptat, když je na někoho vypsaná odměna, a já ho postřelím do nohy a on klečí, jak ho mám nějak svázat a hodit na koně? Prostě způsob jak ho dostat živého abych měl větší odměnu.

Jinak drsnakovi se omlouvám, nějak jsem si neuvědomil jak to myslíš :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak sem to hrál a paráda fakt super hra, docela sem čuměl když mě shodil kůň jak sem chtěl aby valil rychlej to sem nečekal až tak...jedna rada neberte šerifovi věci ze sejfu :-D jo co se vlastně z mění po smrti?? jakože v GTA zmizly zbraně ale tady je furt máte...vezmou vám něco??

Čau, hru jsem jeětě nehrál ale ted jsem koukal na gameplay, a to jak toho typka svazat najdeš v tomto videu : pust si to od : 1:11

Video:

THX Potěší

ještě sem nikoho nesvázal ale vypadá to tak že si tam koupil to lano...a pak už si jen změnil zbraň...

EDIT:omlouvám se za double post

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, hru jsem jeětě nehrál ale ted jsem koukal na gameplay, a to jak toho typka svazat najdeš v tomto videu : pust si to od : 1:11

Video:

THX Potěší

Hodně dobrý video, krásně to podrhuje ta morriconeho hudba (kterou jsem jen tak mimochodem včera zaslech i v kill billovi ;D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten stallion je nádhernej kůň :) Teď jdu zkusit hledat poklad. Hledám lokaci kde je kamenné pobřeží, a jsou u něj menší kaktusy :D A nějak nechápu u té mapy, proč jsou označené 2 lokace, možná že budou nějaké indicie na těch lokacích podle kterých se najde ten poklad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dá se tam věšet , dělat popravy jako ve westernu že někoho posadíte na koně a přes hlavu bude mít nasazenou oprátku... a pak třeba splašit koně a pozorovat jak se nebožák pomalu umírá :) :) jde to v tom a nebo je tam alespoň nějaká mise kde se odstřeluje lano aby se někdo tímhle spůsobem zachránil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja vim že bud mužeš nějak človeka zavazat za koně a tahnout ho za sebou a taky je mužeš zachranit potkal sem bandity a ti tahli nějakyho ubožaka tak sem přestřelil lano je zabyl a tak ho zachranil jinak stim pokladem mně to taky zajmá mezitim sem nenašel ani jednu ztěch lokací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec potreboval bych poradit delam ukol jak mate odlakat serify jak vezmete kone a pak zaplatit kvuli te hledanosti a kdyz dojdu za tim borcem dovnitr tak co mam zmackout?? stoji za stolem a ja nwm co delat?? diky...a co taky rikate s pokladem kde vezmete nejakou mapu nebo co??

EDIT:už sem to zaplatil nwm proč musel sem dat ten ukol znovu a pak už to šlo

Ja vim že bud mužeš nějak človeka zavazat za koně a tahnout ho za sebou a taky je mužeš zachranit potkal sem bandity a ti tahli nějakyho ubožaka tak sem přestřelil lano je zabyl a tak ho zachranil jinak stim pokladem mně to taky zajmá mezitim sem nenašel ani jednu ztěch lokací

tahnes ho myslim ze kdyz jedes na koni a proste na nej hodis laso

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď jdu zkusit hledat poklad. Hledám lokaci kde je kamenné pobřeží, a jsou u něj menší kaktusy :D A nějak nechápu u té mapy, proč jsou označené 2 lokace, možná že budou nějaké indicie na těch lokacích podle kterých se najde ten poklad?

Já myslím, že to je pohled na stejnou lokaci ze dvou stran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejspíše myšlen kočár :)

Pocyhbuju, že myslí kočŕ. Co já vím car e pro očár opravdu nepoužívá,m rom toho ve hře auta existují, je toobdobí před 1. sv. a hned v uvodu je jedno vidět, otazka je, jstli je lze skuteČně řídit, alepodle oho textu očividně ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz chci strasne moc patek! mam taky predobednano u JRC a nemuzu se dockat toho, az to dvd roztocim v mechanice... jinak mimo thread, mam obednanou limitku a ohledne tech ingame veci by me zajimalo, jestli je potreba nastavovat nejaky ty proxy atd protoze je to region lock, nebo proste stahnu ty ingame veci i normalne... predem diky za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu