Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

wolfi tady ti na to nikdo neodpoví protože nikdo ty ingame bonusy nemá když flashuje :) a nevím nic o tom ze by to bylo region lock, Rock* vetsinou nic na Regiony locklé nemají takže by to melo jít normalne stahnout jako treba demo nebo arcada :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny urcite to pujde navic tyhle kody by mely byt bez region locku vsechny protoze se prave prodavaji v ruznych zemich takze by to nebylo fer kdyby ti to JRC nebo Xzone prodali a nemohl sis to stahnout kdyz je to limitka a priplatis si za to :) Me osobne to ale stejne dost nastvalo, ze je to pouze s Ingame bonusy :( Takova hra si zaslouzila alespon steelbook nebo nejake pončo k tomu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

s těma ingame bonusama to je tak , že ve hře máš možnost zadat kódy , a pokudje tam zadáš tak by se ti automatick ty předměty otevřít , aspoň myslím že to tak je, a nemusíš být připojenej:-)

Jinak je to oprvavdu bomba hra, já mám taky předobjednáo n x-zone limitovku. Zatím hraju staženou, prostě jsem to nemohl vydržet, opavdu je to nádhera , chci dělat nějákej ůkol a zaseknu se vždycky někde v přírodě a lovím zvířata. Jsem zastřelil 5 ptáků a otevřeli se mi výzvy na lovce a napřežití , kde se musí ulovit třeba 5 kusů jelenů a podobný je to opravdu volnej svět kde se člověk může odklonit od hlavního příběhu. jsem z toho hotovej jako malej kluk:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já se musím přiznat, že i mě, takového cynika a pesimistu hra celkem nadchla a baví mě :-). Děkuju za postování pokladu, zrovna před chvilkou jsem získal první mapu. Taky jsem se snažil zachránit člověka, kterého honili nějací psi, ale omylem jsem ho asi zastřelil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen je škoda, že když si dáte táborák, tak se neobjevíte tam, kde jste ho udělali...Ale to je drobnost :) A ještě mám otázku... k čemu je stahování zvířat z kůže?? Vždycky někoho stáhnu, ukáže se mi kůže +1 a co s tim pak? To můžu někde prodat, nikde v menu ani tak ji nevidím. Dík moc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu