Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

Jestli se chcete pobavit, splňte ůkol pro toho starýho děku co chce kvítka pro svou manželku, jsem se pos... smíchy když jsem to dokončil, nevím kam na ty nápady ROCKSTARS chodí, ale je to boží a tyhle ty maličkosti s téhle hry dělájí oprvdu špičku!!! ať žije RDR:-)

Jo no :D Ale tak nějak sem čekal, že s tou ženskou bude něco podobnyho, ale víc mě dostalo,když jsem "strčil" do tý manželky a ji upadla hlava a ten chlápek měl nejvíc vyjevenou pózu když na ní koukal :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

že se ještě ptám jako blbec, a kde to najdu v menu hry , abych viděl co se mi otevřelo a co je ještě zamcěný???

Tohle najdeš v menu konzole když najedeš na profil a otevřeš si tu položku kde upravuješ Avatara , tak je tam i položka Game Awards a tam jsou hry které to podporujou , a já tam mam zatím jenom AW a tedka tam přibyl i RDR a jedna otevřená věc ... Sombréro :D a dalších pět jich mam u RDR zatím zamčených :D Funguje to podobně jako Aichy ale jenom že místo G dostaneš vybavení pro Avatary :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty kvítka najdeš všude možně, vždycky když jedeš tak pokud se k nějákýmu přiblýžíš tak se ti na minimapce ukáže ikonka se třema lístečkama to značí květiny. Ale v nemu hry se koukni na chalenge a tam se ti ukazuzují jwdnotlivé ůkoly , které jsi získal na ikoně otazníku, no a tam máš napsaný jaký kvítka. Jsou to tři druhy kvítek od každé 3ks.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vysvetleni dead meter

Nejak to nechapu nemuzu oznacit vice cilu najednou protoze kdyz oznacim zmacknu strelbu tak hned vystreli .

Dalsi veci nechapu jak funguje system souboju temer vzdy ho prohraju muzete mi nekdo vysvetlůit postup o co tam jde.

Od zacatku ke konci postupne nevim jestli mam jakoby vymackat cely zasobnik nebo jak vystreli jako prvni mam to pustit nebo zmacknout acko?? fakte nevim dik za radu

Jo jen dodam jako hra to je fakt super nejvice se mi libi ze bud jste pomalu serif nebo banditos:) kazdopadne az ji dohraju za dobrou stranu tak podruhe si ji dam jen za spatnou abych mohl vykradat banyk atd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zájem o návod na hru? Obsahoval by návod na vlastní hru, collectibles, achievementy apod.
Podle mě je návod celkem zbytečný u sandbox hry , kde by se jako měl člověk zaseknout když ho hra vede vpodstatě za ručičku jediný co by mohl Dante udělat je jak si odemknout všechnyb AVATA5R AWARDS :D což je skrytý aich v podstatě :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi poraďte, chci udělat třetí outfit, hned první je scrap 1 - Search Thieves Landing, dám aby se mi to ukázalo na mapě, takovej ten fialovej kruh, tak do něj jdu, ale tam nevím co dělat (Jinak je to vesnice)..Dík za radu. A ještě něco pro ty, co to hrajou z DVD, taky tam máte to, že se vám později zaostří krajina a jiné věci?? Předpokládám, že instalace na HDD by vše vyřešila...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidi poraďte, chci udělat třetí outfit, hned první je scrap 1 - Search Thieves Landing, dám aby se mi to ukázalo na mapě, takovej ten fialovej kruh, tak do něj jdu, ale tam nevím co dělat (Jinak je to vesnice)..Dík za radu. A ještě něco pro ty, co to hrajou z DVD, taky tam máte to, že se vám později se zaostří krajina a jiné věci?? Předpokládám, že instalace na HDD by vše vyřešila...

Jo krajina se mi taky takhle jakoby dokresluje hraju z DVD nemam hardisk tak nemohu slouzit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte pařani, poradí mi někdo, jak aktivuji zakoupeného koně? utratil jsem 1000 doláčů , ale nevšiml jsem si , že bych měl super fast horse, je to automat nebo ho musím někde vyvolat. Díky

kdyz sis koupil ten list, tak ve hre das Back a tam ho mas, tak ne nej kliknes a mas to, pak staci jenom zapískat a mas ho:)

Jinak stalo se mě že sem měl toho dobrýho asi zlatyho koně, jak sem si ho zkrotil a pri jedny vedlejsi misi sem ho nejak stratil, zapískal sem a uz to nebyl ten muj kun...:( tak sem si koupil toho nejlepsiho kone co meli v tom obchodu za 750(dolaru) a byl to ten samej kteryho sem mel:-D takze sem zaplatil 750 za kone kteryho sem ztratil...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu