Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Red dead redemption


crab2man

Recommended Posts

Lidi poraďte, chci udělat třetí outfit, hned první je scrap 1 - Search Thieves Landing, dám aby se mi to ukázalo na mapě, takovej ten fialovej kruh, tak do něj jdu, ale tam nevím co dělat (Jinak je to vesnice)..Dík za radu. A ještě něco pro ty, co to hrajou z DVD, taky tam máte to, že se vám později zaostří krajina a jiné věci?? Předpokládám, že instalace na HDD by vše vyřešila...

mam to na hdd a dělá mi to to samé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Už je někdo z vás v zimní části hry, se těším na medvědy jako prase:-), jsem zatím v Mexicu a jsem někde na 45% hry, je to paráda. A už někdo z vás vyhrál tu minihru s nožem, mě se pořád nedaří to poslední kolo, kdy se musí střídat B a Y:-) jsem na tom prosázel majlant,jinak pokladů už jsem našel 7, fakt betelná hra, doporučuji všem.

Poslední věc na co se chci zeptat, mám origoš limitku a nevíte jsetli musím být připojený k xboxlive abych stáhl ty packy nebo stačí zadat jen ty kódy?

pařbě zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau hele chci získat oblek tresure hunter a chybý mi "claim a tresure hunter bouty alive". nevite jak nato? dik za radu.

Nejspíše musíš chytit lovce odměn z wanted papíru a donést ho naživu.

A mám stejný problém s tím úkolem na outfit "search thieves landing"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč skoro pokaždé, když zapískám, mi přiběhne jiný kůň? Hraju třeba 3 hodiny, normálně mám svýho koně a pak najednou přiběhne jinej a tam ten zmzí :)

A ještě mám problém u Bandito Outfit Scrap 4: Claim a Bandito bounty alive....Normálně vezmu ten plakát, chytnu ho živýho a odnesu ho na stanici, ale úkol se nespní, tak co mám udělat?? Dík moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no pravě ten to bejt nemuže nemam limitovku ani origo a war hors není zjizvenej (podle videa co sem viděl) a mam dotaz in game bonusi se stahujou z xbox live pritože mam možnost koupit zabalenou limitku ale live nemam(ta hra stojí za koupí origo :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne tenhle byl černej s bilou hlavou a celej zjizvenej a nevipadal vychrtle :)

Edit: tak už sem to zjistil toho koně získaš když seš hajzl ( vtej chvíli sem si jen tak hral a střilel sem lidi a dal honor max dolu ) tet sem to zjistil v googlu na nějakym foru

škoda byl to nej kun ve hře co sem vyděl asi udělam druhej save s hajzlem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak je to s tím multiplayerem? Když se připojím, tak se objevím ve freeroom, kde nůžu normálně pobíhat po světě. Ale mám třeba někoho v přátelých a když se připojí tak je úplně v jiné freeroom. Takže se s ním nemůžu potkat...

hrajete někdo po livku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu