Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pro Evolution Soccer 2011


adiZ

Recommended Posts

  • Odpovědi 86
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Napadlo mě co jsi takhle mezi sebou udělat ligu a poměřit síli? Pokud by jse nás sešlo dost mohli by se ty ligy dělat častěji.

Jesli bude mít někdo zájem tak v community vyhledejte Czech Community heslo je konami, v hlavním menu community najeďte na league a dejtem Joint community Leagu a vyberte Open league nic jinýho totiž na výběr nemáte .) prosím vybírejte jen Národní týmy!!!

Pokud to někdo nebude moct najít napište nebo si mě přidejte na PSN: sisaCZE rád pomůžu, čím víc nás bude tím líp pro nás

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mě co jsi takhle mezi sebou udělat ligu a poměřit síli? Pokud by jse nás sešlo dost mohli by se ty ligy dělat častěji.

Jesli bude mít někdo zájem tak v community vyhledejte Czech Community heslo je konami, v hlavním menu community najeďte na league a dejtem Joint community Leagu a vyberte Open league nic jinýho totiž na výběr nemáte .) prosím vybírejte jen Národní týmy!!!

Pokud to někdo nebude moct najít napište nebo si mě přidejte na PSN: sisaCZE rád pomůžu, čím víc nás bude tím líp pro nás

Mozes sem poslat presny link kde sa mam zaregistrovat?Na tej ceskej stranke som nic take nenasiel......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu