Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

colin mcrae rally dirt 2-hodnocení


stevens129

Recommended Posts

Ahoj prosím pište sem hodnocení ke hře colin mcrae rally dirt 2 tzv. klady,zápory,celkové hodnocení

pák to shromáždím zaokrouhlím a pošlu codemasters ať ví na čem jsou a ať jsme spokojeni hlavně po grafické stránce v díle colin mcrae rally dirt 3 :) díky a ti co budou hodnotit musí mít psp a hru colin mcrae rally dirt 2

UPOZORNĚNÍ !!!-HODNOTÍ SE JEN VERZE PRO PSP-!!!

moje hodnocení : klady:výběr aut,auta-jsou známá př.. subaru od kena blocka,kariéra,propracovanější tratě,svůj box,atraktivní menu,známá firma dc-sponzor.

zápory:grafika-modely aut 99% nepropracované ,střední výběr aut.

celkové hodnocení: dávám 40% ze 100% .hra celkově udělaná narychlo a proto hrozná grafika-myslím si že si s tím měli dát větší práci hlavně po grafické stránce většiny aut ! a měli to vydat radši až v 2011 nikdo by nezemřel kdyby to bylo pozdějc ale zase ohodně lepší ! toť vše

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tvým místě jsem ticho. Ty tu neděláš nic jinyho, než ze prolejzas topicy a do všech rejes. Zatim jsem tu neviděl jednej tvuj konstruktivní komentář. Teď ke hře... Asi jedinej výraznější klad je gamesharing, to bych zachoval i ve 3. Jinak komplet přepracovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za 1. je to jen tvůj názor a doměnka, že to mají ostatní stažené a tudíš to nemůžeš dokázat. A i kdyby, proč by do toho neměli co říkat? Věc nemá cenu posuzovat, pokud ji nemám, ale když ano, tak proč ne? Protože jsem ji nezaplatil? Nepříjde ti to trochu divný?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) žádný chatování ,snažte se jen hodnocení díky ! :)

2)ten uživatel co tu psal že jestli si myslíme že to je blbé a ať dem pod zem tak ten akorát dělá doubleposty a spamuje přitom neví nic ! ten by zasloužil ban !

3)myslím si že hra se jim nepovedla hlavně pro psp ! protože hrál jsem ji na pc a tam je výborná !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Shrnem to dirt 2-psp:hrozná grafika,chování auta je strašlivé pro konzoli psp je to hra takzvaně ''strašidelná'' !

-pc:dobrý,super grafika prostě se to oproti psp povedlo

A ano mám tu hru už dlouho jak psal kenny

A já si ji koupil i na pc i na psp takže vlken žádné kecy jo !...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

abych řek.. jakmile sem to zapnul tak sem se začal nudit. To se mi u motorstorm arctic edge nestalo

přesně colin mně hned začal nudit ale motorstorm mám už delší dobu a pořád ho farám (u motorstormu good ukázka ze začátku ta real)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu