Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Ps3 klávesnice a 3d tv


ClayMore

Otázka

Ahoj,

kupuji si PS3 ale pač jsem od narození vlastníkem pouze PC tak bych chtěl myš a klávesnice.

1 ) Klávesnice jsem si našel tyhle http://www.playcentrum.cz/powerboard-ps3-420801.htm

a chtěl jsem se zeptat jestli se s tim daji ovládat hry a jestli ne tak mi prosim dohoďte nejáký jiný.

2) Do teď jsem měl pouze CRT televizi tak sem si řekl že je na čase změna proto jsem se rozhodl pro tuhle http://www.eproton.cz/Asp/DescrView.asp?IDArticle=170877 a tak bych se rád dozvěděl jak je to 3 tou 3D tecnologií.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

No jo no právě mě láká být jeden z prvních co tu 3d televizi budou mít :) a taky mě napadlo co se na tom může časem změnit ? Ale hlavně mě zajímá jak je to s PS3 a 3D. Zobrazí to ta televize ve 3D (myslim hry).

a s tim XFPS: myslíte že má smysl vyhodit 2000 za něco takovýho pořípadě máte s tim nějáký vlastní zkušenosti ???

Předem dík za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ClayMore: jestli mas přebytečnejch 50.000 klidně si kup nejvyšší řadu lcd od samsungu a nebo od sony ale nepočítej že si zahraješ všechny hry ve 3d zatím jsou asi jenom 3 hry oznámené jako 3d only :D pro sony a kdo vy jestli sony už vydalo ten patch aby jejich HDMI uměl zpracovat 3D a odesílal ho adekvátně :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No jo no právě mě láká být jeden z prvních co tu 3d televizi budou mít :) a taky mě napadlo co se na tom může časem změnit ? Ale hlavně mě zajímá jak je to s PS3 a 3D. Zobrazí to ta televize ve 3D (myslim hry).

a s tim XFPS: myslíte že má smysl vyhodit 2000 za něco takovýho pořípadě máte s tim nějáký vlastní zkušenosti ???

Předem dík za odpověď.

Jak se to časem může změnit? Viz. třeba vývoj LCD TV. Co se týče 3D her, tak jich samozřejmě zatím moc není, v topicu o 3D v PS3 sekci je seznam her.

K tomu XFPS - pro mě totální hovadina. Určitě není žádnej problém si zvyknout na gamepad. Hlavně jsou an to hry uzpůsobeny a to ovládání je dost intuitivní. Samozřejmě ale záleží na konkrétní hře...

ClayMore: jestli mas přebytečnejch 50.000 klidně si kup nejvyšší řadu lcd od samsungu a nebo od sony ale nepočítej že si zahraješ všechny hry ve 3d zatím jsou asi jenom 3 hry oznámené jako 3d only :D pro sony a kdo vy jestli sony už vydalo ten patch aby jejich HDMI uměl zpracovat 3D a odesílal ho adekvátně :D

Za 50k koupí možná střední řadu, nejvyšší je 80 a víc tisíc :) A podpora 3D je ve FW 3.30.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu