Jump to content
  • 0

Jak manipulovat s právě koupeným Notebookem ?


M0tion
 Share

Question

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

nechci bejt hrubší ale na baterku bych se vysral, žádný postupy ti nezaručí, že zrovna tobě nějak extra vydrží do budoucna, já noťas pích do sítě a v té je prakticky pořád páč na baterku to moc dlouho stejně neudrží.. kontrolovat?? pokud tomu nechybí lcd nebo procesor tak to nech plavat případné nedostatky či závady ukáže čas od toho máš 2 letou záruku abys jí v případě potřeby uplatnil :-) šéfe

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Diky moc za radu...na baterku se ptám z důvodu, že to bude Netbook Asus něco z řady Eee, který v testech po 20 nabitích držel v průměru něco kolem 10 hodin. Proto se ptám jestli není třeba baterku vybít a nabít jak se to třeba dělá u telefonů.

Takže myslíš že se na to mám vykašlat a klidně to hned napíchnout na zdroj? Že to nic neovlivní ?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

No já mám Asus k50ab při svých parametrech vydrží na baterku tak lehce přes hoďku při malé zátěži tzn. surfing, filmy atd. takže já ho mám v síti pořád, baterku neřešim nic neni věčný ale toto pravidlo úplně vybít a nabít atp. jsem nikdy nedodržoval třeba u mobilu a už mi jede třetí řok pořád za dobře, takže já si porstě nemyslim že by to mělo výraznej vliv u EEE noťasu je výdrž i tak skvělá a nějáká ta minuta sem nebo tam to bych neřešil to spíš u noutů kde ta výdrž je slabší a je tam drahá každá minuta tam bych spíš zkoušel nějáké rytuály ale jak říkám já na to nevěřim :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 0

To úplné nabití a vybití platí jen u některých typech beterií které mají paměť tzn. že mají daný počet nabití a vybití (cca 1000x) a u některých je to jedno jestli to nabiješ třeba 20x denně, jen se to chce podívat co to máš za typ v notebuku za baterku a pak na net podíváš jak to s ní je.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use. Privacy Policy