Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Youtube opětovně špatně zpracováva moje videa!!!


brians

Otázka

Ahoj,

Již od včerejška jsem po týdenní prodlevě začal uploadovat videa na youtube a na co jsem narazil jsou opět problémy se zpracováním mého videa ze strany youtube.

A teď blíže k mému problému takže video je již nahrané a ještě není zpracované do HD tak se na to podívám a zatím to video vypadá ok i když není v HD.

A teď to přijde moje video je již zpracované a dám ho přehrát, tak to video vůbec nevypadá hezky s krásným průřezem poměru stran s černými pruhy dole i na hoře tzv. pan scan 16:9 tohle tam prostě chybí.

Nevím co tam ty kkt dělaj na youtube, ale už mě to vážně vytáčí od včerejška je to peklo!

Minulí týden jsem nahrával videa ve stejném rozlišení ve stejné kvalitě HD a žádný problém s tím nebyl vůbec bych si nestěžoval, ale teď to vážný problém!!!

Prostě to video nejen, že se přihrává přes celou obrazovku ve formátu 4:3, ale taky se to video dost nechutně přiblíží, že je to velice nehezký pohled.

Tady vám posílám ty rozdíly co bylo před tím a co je z toho dnes za shit.

Vždyck jsem hry hrál v rozlišení: 1280x720 16:9 a taky je tak nahrával přes fraps

Po převodu v rozlišení 1080 HD 1440x1080 a kodek x264

A nebyl nikdy problém!!!

Dnes je stím velký problém...Prosímvás o radu případně kontakt na youtube protože tohle je velice děsné :cry:

Takhle je to správně:

A takhle to vypadá dnes hroznej shit:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

0 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

Zatím je tato otázka bez odpovědi

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu