Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím poraďte


stevens129

Otázka

Dobrý den synovi jsem koupil psp ale nic o něm nevím a že tam jdou nějaké iso hry zdarma z internetu díval jsem se na topic pro začátečníky ale tam jsem to nepochopil tak prosím podrobný návod jak dát stáhlou iso-cso hru do psp syn má psp 3000 flashlé fw : 5.03 díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

psp 3004 ma new zakladni desku> pokud mas fw 5.03 nebo nizsi je to o, pokud ne mas smulu.

Pokus mas fw 5.03 stahnes si chickhen, prectes si jak se zapina, potom si stahnes cwf enabler a nebo 5.03 Gen C( ten je lepsi, jelikoz podporuje nove hry ).

Potom veskere stazene hry ve formatu ISO, CSO budes davat na pametovou kartu do slozky ISO( pametovka>ISO> xxx.iso, xxx.cso )

Zapnes psp, zaopnes chickhen, zapnes cfw enabler nebo gen C, v MENU psp zmacknest tlacitko Select a nastavis UMD ISO driver na NP990( nebo jak to tam je ) nebo na M33, vyjedes exitem nebo stlacenim SELECT. Tak ted je psp pripraveno pro hrani ISO,CSO her... pokud psp vypnes, musis znovu spustit chickhen, a gen C nebo cfw enabler, potom uz muzes hrat, nastavovani v selectu delat nemusis, to se uklada... to je vsechno co musis udelat. Hlavne nikdy!!! nikdy! a zase nikdy neupdatni fw na vyssi, jinak jsi s ISO, CSO skoncil. Update fw se provadi z nove hry na UMD, nebo z internetu... tak bacha na co ty nebo synek klikate:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

dobře jen jeden malý dotaz v té složce iso mám ještě vytvořit nějakou složku nebo už tam rovnou házet ty hry ,? prosím odkaz na stažení chickenu pak ten odkaz na 5.03 gen c a prosím na ty dva programy i návod jak na ně (nastavení,spuštění apod...) díky moc protože já se v tom fakt nevyznám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu