Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s Hrami


dvorakpeter

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hezky si napsal TTi a DSTT...

Ten program je pouze pro DSTTi karty, takze pro tebe je k nicemu.

Bude lepsi, kdyz nam posles obrazek, fotku, odkaz kde se da koupit.

Me napadaji jen dve moznosti, bud je nekde spatny kontakt, nebo pouzivas uplne spatny kernel (system) pro kartu. Oboji je dost pravdepodobny, jelikoz ale nezname presny typ karty, tak muyem jen hadat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tady je ten obrázek:

post-39430-1468715500019_thumb.gif

Karta je stajná, jen nahoře nad těma TT je adresa: www.ndstt.com

Tohle jsem na ní nahrál přesně podle instrukcí:

Refixed TTMenu Kernel v1.17a12, 2009-12-21

Jinak ten kontakt že by byl špatný, to se mi nezdá, protože se to zasekává jen u určitých her, u jiných ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to ti hodim brouka do hlavy...

http://www.ndstt.biz/Dstt-Download/

zkus ten 1.18 neoficialni :D

Dve stranky, dva ruzne softwary (i kdyz to vypada, ze jsou obe stranky a karty totozny)

EDIT: Mam presne tu samou, co popisujes a problem s ni nemam... Takze bych byt tebou jeste (krom toho noveho systemu) zkusil jeste updatovat infolibs a dalsi podobne soubory

http://console-forum.net/showthread.php?t=89757 (kde sehnat software)

http://console-forum.net/showthread.php?t=81650 (info a stazeni cz verze)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsi mě naplnil nadějí, ale nakonec to nedopadlo :-(

Nahrál jsem tam přesně to jak jste mi řekl. Zezačátku to vypadalo OK, hra kterou jsem předtím vůbec nespustil(CoD4(U))

šla, jenže pak se to po chvíli zase zaseklo a když jsem restartoval tak znovu atd. Takže problém zlstává :-(

Fakt uz nevim co s tím...

Když jsem updatoval ty soubory infolibs aj. tak mi to zase nejde spustit vůbec :-(

Když máš tu samou, nemoh bys mi pls. třeba emailem poslat to co na ní máš za systém, abych 100% vyloučil že někde nělám chybu a je špatná karta?

Už mám strach jestli chyba není v NDS :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak zkusime jeste dalsi reseni.

1. Otestuj jinou pametovku (pokud mas) a to nejlepe max 2gb nebo 4gb, ale to nesmi byt sdhc.

System pouzij ten, co je zde na foru 1.17a12cz (ten pouzivam ja).

Na pametovce nech max 20 her

2. Podloz papirkem. Tj. Ke strane, kde je nalepka, priloz kus uzkeho papiru a vloz spolu s dstt do slotu.

Zpevni se tim kontakt mezi flashkartou a slotem.

3. Zkontroluj, zda jsi pametovku vlozil nadoraz a ze je v dstt na pevno (cim mensi vule, tim lip)

4. Stahni si z filetrip.net panasonic formater a zformatuj pametovku (options full format erase on, druhe nastaveni na off)

Poradi si zvol dle sebe, jak ti to bude vyhovovat. Jedine co dodrz je co nejmensi pocet her.

Dale si jeste v systemu karty muzes pohrat s nastavenim DMA modu spousteni her, vypnout pouzivani cheatu atd.

Krome spatnych kontaktu to dale muze byt nekompatibilitou pametovky, osekanim her (trim), spatnou verzi hry samotne (stahuj z romulation.net), u nekterych her i nepritomnost patche ci neaktualnimi infolibs apod.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak, řekl bych že to bylo kontaktem. Zformátoval jsem kartu, nahrál ten framwork co jsi řekl a když jsem podkládal kartu, všiml jsem si že tam nějak extra nedrží. Pak co jsem to podložil papírkem tak už to nevypadává.

Funguje to, ale dokonalé řešení to není. Jinak nová karta by tohle asi nevyřešila co? Chyba bude ve slotu ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Slot je v poradku, problem byva ve velikosti flashkarty - original hra pojede bez problemu. Ono staci par setin, desetin milimetru a uz je po idealnim dotyku mezi kontakty.

Nova karta by to mozna vyresila, jelikoz se ale flashkarty vyrabi hlavne v Cine a podobnych zemich, tak bys mohl narazit na dalsi se stejnym problemem.

Ja osobne pred par dny resil uplne to same u dsi a dvou uplne odlisnych karet. Original hra jela, ale ani jedna z flashkaret nenabehla, a to i pres to, ze obe byli kompatibilni a fixnuty pro dsi fw 1.4.

Papirek to vyresil.

Neni to uplne koser, ale za tu moznost hrat zalohy her, to urcite stoji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu