Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 2 (Na E3 2010?)


tekken90

Recommended Posts

přednostně je to herní handheld, tak přece nazáleží na rozměrech ne... spíš budu radši když bude větší display s větším rozlišením a dobrym podsvícením, aby se na tom dalo hrát ... takže menší rozměry NE, ANI NÁHODOU ... ale jen můj názor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak se proste budeme tesit na Tokio Games a doufat ze sony fakt prijde z necim revolucnim, jelikoz se mi fakt nelibi soucasna situace trhu z handheldama tak bych uvital kdyby sony dokazalo nejakym zpusobem vyradit z herni sceny 3DS i Iphone protoze tyhle stroje mi moc nesedi... nintendo sice zvedlo vykon ale na to ze to ma bejt nova generace ktera bude na trhu nekolik let to prej taky za moc nestoji a s "interaktivnim" ovladanim u iphone se muzou jit taky vycpat - prostě podle mýho názoru dotykovej display nemůže u pořádných her nahradit klasický tlačítka i kdyz by to byl samozrejme s pohybovym senzorem fajnovej dolnek do nekterych her... co bych uvital za novinky tak hlavne jak uz sem psal vyse podstatne vysi vykon kterej by stacil po tu dou co ho chtej udrzet na trhu, neylo by spatny mit v PSP multimedialni zarizeni, a pak bych v PSstore uvital moznost publikovat vlastni aplikace jelikoz se to u applu celkem osvedcilo (tohle by bylo i me soukrome prani protoze programovat aplikace jenom na PSP ktery ma CFW mi pride trochu jako ochuzovani majitelu s originalnim FW) navic by vznikla spousta dobrych her ktery by byli treba ke stazeni zdarma nebo za minimalni cenu, je mi jasny ze vlastni aplikace by nejdriv muselo schvalit sony, ale to az tak nevadi v pripade her.

To je asi tak vse co od nastupce PSP ocekavam

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych do nového psp narval kompletně novej HW když mužeou mít telefony od HTC 1ghz procesor tak proč ho nenarvat do psp 2 že , dalé bych viměmil grafiku ty 4mb jsou zatracebě malo na to že se píše rok 2010 alespon 64mb do přenosného zařízení a v neposlední řadě ramky ... když mohly mít psp 64 tak do psp 2 by mohly narvat 128 idealně 256 takhle si představuju psp 2 a doufám že se na E3 objeví

Asi takhle bych to videl i ja...:)) presne tuhle vetu sem si rikal kdyz sem to u tech telefonu videl :když mužeou mít telefony od HTC 1ghz procesor tak proč ho nenarvat do psp..... sony uz asi nevi co ma delat... GO byl propadak...... nechapu jak nekdo muze rict ze chce do PSP aby se stim dalo telefonovat... dit je to KONZOLE!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam iPad a dotykáč je luxusní na všechno, od stříleček typu NOVA až třeba po strategie, určitě bych po koupi iPadu nedeleveloval na nejaké ubohé PSP 2, kterým si sony chce jen spravit EGO.. mají se věnovat svému PS3, aby se jim tak nesralo a bylo by to vse ok :)

Abych se držel tématu, podle mě SONY představí PSP 2 až další rok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu