Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP 2 (Na E3 2010?)


tekken90

Recommended Posts

no hoši co si budem povidat spis bych bral aby na to vychazela kupa kvalitnich titulu ne nejaka super hyper grafika ale hratelnost a nepotrebuju ani milion cudliku a ani tricet analogu s kazdy strany a je jasny ze jestli nepude cracknou tak ho ani nechci nejsem milionar abych platil za Software sem rad ze mam na Hardware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 345
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Upřímně doufám, že další PSP bude mít nějakou výbornou protipirátskou ochranu! Taky doufám, že nebude mít dotykový displej, protože se na tom opravdu blbě hraje... A s UMD nevím, osobně by mi tam ta mechanika nevadila, ale ani by mi nějak nevadila absence.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy byste chteli hry se super grafikou, super hratelnosti,super pribehem a nevim co jeste, ale nechcete podporit vyvojare? To si myslite ze to budou delat zadarmo? To je jako kdyby jste neco vyrabeli treba pul roku a potom Vam to nekdo rozkradl (jen priklad). Vim ze by vsichni nestahovali, ale stejne by ty hry nebyly nic moc :(

Doufam ze bude mit 2 joysticky a nejakej vyssi vykon, ale ne zas takovej aby vydrzelo 30 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NewX4: Úplně souhlasim

ssaaww: K čemu 2 kamery? Dotykovej displej ještě pochopim, má ho dneska snad všechno (i když tam bude na nic - možná na strategie). Ale kamery? Možná 1 někde v zadu třeba na eyepet (ale je to taky zbytečnost)

A doufám že zpětná kompatibilita s hrama z PSP (1) tam bude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NewX4: Úplně souhlasim

ssaaww: K čemu 2 kamery? Dotykovej displej ještě pochopim, má ho dneska snad všechno (i když tam bude na nic - možná na strategie). Ale kamery? Možná 1 někde v zadu třeba na eyepet (ale je to taky zbytečnost)

A doufám že zpětná kompatibilita s hrama z PSP (1) tam bude :)

Hele todle já tam nechci ,ale slyšel jsem ,že tohle všechno tam bude.:D

Myslím že už je to potvrzeno.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

No mě co tak vzhledově vyhovuje je tloušťka a displej, jinak ten vzhled fakt nic moc a ty tlačítka mi příjdou hrozně mrňavý.

Jelikož to je na PSPGenu tak bych to na fake moc neviděl, i když nvm no... a vypadá to na absenci UMD mechaniky, myslím že se tam UMDčka nevejdou. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svatá Marie Podprsenská! Tohle největší hnus co sem kdy viděl! a to sem viděl i svoje blitky! Vypadá to jako nějakej mega dotykáč s minitlačítkama! pevně se modlim aby to byl FAKE jinak to SONY vážně posrala! Tablet :D he. Jako kdybych držel v ruce sešit trochu menší než A4! No prostě hrůza!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje představa o PSP 2

2x Analog,2x L+R

Bluetooth,WiFi

MS Duo slot

Pohybovej senzor

minimálně 2 Megapixels foťák

Konstrukce jaká je,přpadně vysouvací ale jenom QWERTY klávesnice

Větší výdrž baterie

UMD nebo jiný médium

Dotykovej display vůbec! kritická možnost jedině stylusem

Lepší kvalitnější a hlasitější REPRÁKY

Výkon jako PS2

A možná ta 3D technologie jako má 3DS xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje predstava o PSP2 (nebo spis jak bych ho chtel) vypada takto:

- dual analog

- minimalne 4.3" amoled displej 16:9

- vyssi vykon

- klasicka konstrukce bez otvirani/vysouvani

- slot na pametove karty

- bluetooth, wifi 802.11 b/g

- emulace PS2

- light sensor

- UMD

- TV-Out

- Podpora her ze soucasnych PSP

- pokud by to slo, s ohledem na soucasne PSP hry, vyssi rozliseni

- velikost asi tak jako FAT

- miniUSB nebo microUSB

- L1, R1, L2, R2 tlacitka

Hlavne nechci dotykovy displej, vysuvnou konstrukci, fotak - je to prece herni konzole :D

A podle toho jak vypada PSP Go, ocekavam ze to Sony zkazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu