Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

jak vyčistit UMD?


marass

Otázka

Ahojte! Stala se mi velice nemilá věc, rozdrbal se mi UMD disk Tekkena DR; tak jsem chtěl být kutil a obalek jsem zalepil sekunďákem...jenže se mi upaplalo trošku i to miniCDčko (málinko, fakt!)..tak jsem vyměnil ten obal s funkčním (z batmana) a dal do PSP (vyčistil jak to šlo, ale šmouhy zustaly) ... a tekkenovi naběhne menu ale už nenaběhne výběř postavy...

Nevíte, čím bych ten kokotský zbytek odstranil? ředidlem nějakým nebo čím? Už jsem to zkoušel skoro vším...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 odpověď na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Ahojte! Stala se mi velice nemilá věc, rozdrbal se mi UMD disk Tekkena DR; tak jsem chtěl být kutil a obalek jsem zalepil sekunďákem...jenže se mi upaplalo trošku i to miniCDčko (málinko, fakt!)..tak jsem vyměnil ten obal s funkčním (z batmana) a dal do PSP (vyčistil jak to šlo, ale šmouhy zustaly) ... a tekkenovi naběhne menu ale už nenaběhne výběř postavy...

Nevíte, čím bych ten kokotský zbytek odstranil? ředidlem nějakým nebo čím? Už jsem to zkoušel skoro vším...

Jakmile tam ďas redidlo třeba aceton tak ti to vylepya ume. Musíš to vszít něčím co nelepta plast

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu