Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

pude eště rozchodit?


Zavorka

Otázka

mám takovej menší/větší problém ... když jsem robil s Flash_Agent tak jak jsem to vypnul chtěl spustit psp...a nenaskočí xmb...jenom se furt rožíná s zhasína obrazovka... a když chcu spustit recovery menu tak do něj najedu a okamžitě se mi ypne psp...dá se to eště rozchodit? nebo můžu rovnou vztít šroubovák a rozprodat? záruku už nemám...

3.40oe-a kdyby se někdo ptal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

21 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

vytahni si kartu , strc ji do ctecky v pc ale neformatuj ji , smaz si pluginy a homebrew ... pak si dej do psp slozku recovery podle tohoto navodu :

1. Stiahnite Recovery zložku: Download 1 / Download 2.

2. Zložku RECOVERY prekopírujte do "X:\PSP\GAME\"

3. Stiahnite 1.50 UPDATE

4. EBOOT.PBP premenujte na UPDATE.PBP a prekopírujte do "X:\PSP\GAME\RECOVERY\".

5. Zapnite PSP v Recovery Mode.

6. Zvo?te položku "Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP" a stla?te (X).

7. Vypíše sa Vám tam nejaký fialový text. Potvr?te s (X).

8. Máte opä? 1.50.

Najdes ho tady trochu nize :

http://www.pspzone.sk/readarticle.php?article_id=17

Zkus a uvidis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
vytahni si kartu , strc ji do ctecky v pc ale neformatuj ji , smaz si pluginy a homebrew ... pak si dej do psp slozku recovery podle tohoto navodu :

1. Stiahnite Recovery zložku: Download 1 / Download 2.

2. Zložku RECOVERY prekopírujte do "X:\PSP\GAME\"

3. Stiahnite 1.50 UPDATE

4. EBOOT.PBP premenujte na UPDATE.PBP a prekopírujte do "X:\PSP\GAME\RECOVERY\".

5. Zapnite PSP v Recovery Mode.

6. Zvo?te položku "Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP" a stla?te (X).

7. Vypíše sa Vám tam nejaký fialový text. Potvr?te s (X).

8. Máte opä? 1.50.

Najdes ho tady trochu nize :

http://www.pspzone.sk/readarticle.php?article_id=17

Zkus a uvidis

a jak to asi ma udelat kdyz mu nejde recovery.?? to Run program at /PSP/GAME/RECOVERY/EBOOT.PBP musi spustit v recovery..a kdyby to nahodou spustil tak newis jestli se mu psp nevypne pri dg..ale to uz je stejne jedno..tak i tak je to psp asi v riti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám takovej menší/větší problém ... když jsem robil s Flash_Agent tak jak jsem to vypnul chtěl spustit psp...a nenaskočí xmb...jenom se furt rožíná s zhasína obrazovka... a když chcu spustit recovery menu tak do něj najedu a okamžitě se mi ypne psp...dá se to eště rozchodit? nebo můžu rovnou vztít šroubovák a rozprodat? záruku už nemám...

3.40oe-a kdyby se někdo ptal...

co si delal s tim flash agentem.?? jestli si delal misto ve flash a vypnul psp tak se nedivim ze mas takovyhle problemy...kazdopadne si myslim ze uz ti nic nepomuze kdyz ti nenajede recovery..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mobi si to sam vymyslel a nemoze to zverejnit lebo to asi nevie opisat slovami a isto to neni jednoduche uz neraz pisal ze keby to bolo easy tak to robi kazdy druhy ale on nahrava novy FW hardwerovo preto moze opravit aj brickntue PSP alebo PSP 3.50 a dole ak nie zas viac chodieva aj tu alebo mu napiste PM na pspzone ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

má na něho někdo kontakt nebo jaký má nick tady??? potřebuju ho nutně:D

Poje*aný psp:( ... a to jsem si chtěl kupit 4gb kartu:( no a nekupim si nic:(

ale prostě potřebuju zpravit to psp:( a kdyby to nešlo...chtěl by někdo náhradní díly??:D v dobrém stavu:D ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu