Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 - otázky


RodriguezTwiggy

Otázka

Čus.

Přemýšlím o xboxu 360 a tak bych chtěl znát pár odpovědí na pár otázek :cheesygrin:

1) Jaký je rozdíl mezi verzí Arcade a Elite ? Je to jen třeba ve velikosti HDD a k Elite jsou hry?

2) Na co si mám dávat pozor při nákupu ? Nový asi kupovat nebudu, takže bych chtěl vědět jak by mě mohly "odrbat". Jestli se dá zjistit záruka podle v.č. atd. :)

3) Která verze je "lepší" , Jasper nebo ta "druhá" :cheesygrin:

To je snad všechno. Jsem si jistý že bych tu našel odpovědi v diskuzích, ale bohžel mám málo času na internet takže nemám čas to hledat ( po bouřce nám nejde doma net, takže pouze škola ).

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1.) Příslušenství (Elite neobsahuje HDMI kabel!), barva a interní pamět, pokud budeš kupovat Jasper. V Elite balení je HDD, takže X360tka nemá interní pamět, kam může uživatel ukládat svoje soubory, v Arcade má Jasper ještě interní paměti (256/512 MB) místo pamětové karty, kterou obsahovalo tohle balení se staršíma revizema. Je to jen taková maličkost.

2.) Nekupoval bych ty nejstarší revize, šel bych asi do Jaspera, případně do Falcona ... ale jestli si koupíš Xenona/Opuse/Zephyra a trošku si pohraješ s větráním - teda hlavně u Xenona, tak s tim nebude problém. Pak bych si ještě pohlídal záruku, sichr je sichr :D. Záruku můžeš zjistit podle datumu výroby, je na štítku vedle AV (a HDMI) výstupu - MFR Date, například 2006 - 09 - 03, takže je to ve formátu RRRR - MM - DD (Rok - měsíc - den).

3.) Verze? Spíš revize ... nejlepší je ta nejnovější, jinak by jí nedělali, takže Jasper. Jinak http://console-forum.net/showthread.php?t=91959.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu