Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ACER vs. HP (Jaký notebook?)


Worda

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

lepší v čem?? výkonostně na tom budou podobně, acer snad bude mít o trošku navrch s grafikou ovšem jsou to oba ntbky levnějších značek, takže spíš bych se bál přehřívání u pavillionu a rozpraskaných kloubů u acera

p.s. jedine u toho HPéčka by mě sraly ty přední konektory jack 3.5 třeba kdybych tam měl připojené repro tak by mi to tam vadilo se sluchátky ještě v poho a s šikmou chladící podložkou by to nešlo připojit vůbec ale třeba to DVB-T se hodí, jinak acer je bez woken, což tomu docela přitěžuje nevím co se s ntb chystáte dělat ale se hrama v lináči nepočítejte jinak bych sledoval rozdíly v detailech třeba HDMI apod. ne každej to využije ale hodit se to může vždycky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S prominutím na ACERA a HP bych se vys... a v této cenové kategori bych radši bral ASUS PRO5DID-SX128V. Tento noťas mám, a nemůžu si ho vynachválit, pokud noťas budete používat na hry a multimédia tak bude pro vás ten pravý, v této cenové kategorii jasná jednička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takže spíš bych se bál přehřívání u pavillionu..

vlastním hp pavillion dv5 1250 s " herní " grafickou kartou a nikdy jsem u něj nezaevidoval známky že by se přehříval ...

osobně než jsem si tento notebook pořídil tak jsem si pročítal o HPčkách fora a zjištoval informace a to co píšou že se pavilony přehřívaj, vypínaj atd.. to jsou pro mě klamné informace protože to můj notebook nedělá .. ve zdraví přežil i 4denní lanpárty kdy dostával záhul a teploty se drželi v "normálu"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Děkuji zatím za rady...

ÚČEL: Je to rodinný notebook takže účel bude od něčeho trochu. Takže bych potřeboval co nejuniverzálnější multimediální notebook. (Úprava fotek a filmu, hry, internet, dokumenty atd.) Převážně na hry mám vlastní stolní počítač. Investice do těch 24 000,-

Potřeboval bych oba dva ty notebooky porovnat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ja bych za 24000 sahl radeji po dellu nebo lenovo...sam vlastnim dell xps...i kdyz me stal jinou cenu...ale budiz hp nikdy vice me praskli panty a rupnul HDD a to jsem ho nikam netahal..a u aceru to je takova podivna znacka sice dobry vykon ale dilenske spracovani nic moc...to potvrdi vecsina lidi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo to je pravděpodobný že jsem měl kliku na kus.. jenže on se notebook nepřehřívá dokud se sám nevypne kvůli vysoké teplotě.. on musí bejt zpracovanej podle norem jinak by se nemohl prodávat.. bohužel víc hpček pavilionu jsem v ruce neměl tak nemam s čím srovnávat.. (:

kámoš třeba kupoval acera a ve hrách se mu při " vyšší " teplotě sám podtaktovával procesor a nešlo to nijak ovlivnit.. krom reklamace takže ono je to fakt jedno :D

hele jestli hledáš notebook tak mrkni na

 [url]http://notebooky-forum.notebook.cz/index.php[/url] 

tam je toho denně tuny.. a určitě najdeš názory a tipy ohledně notebooků do 24k (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu