Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of duty:Black ops <--TRAILER-->


perrek

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Black ops se docela rozvine v dalsich misich ,je to pak slusny peklo . O kvalite nebudete pochybovat .Jeste se mi velmi libi zombie mod(zatim jen nemecko,jsem zvedavej na castra s kennedym) a specialni vecicka s nazvem dead ops skoro tri hry v jedne plus multak .To za to stoji .

Tip na Dead Ops !!!!!!!!!!!!V hlavnim menu se podivejte dolu na ruce ,zmacknete parkrat Lt plus Rt .Pote bezte k pocitaci za vami kde jste byli pripoutani.U pocitace podrzte X a napiste DOA ,odenterovat a mame tu prekvapeni :) stoji za to!!!.Treba tam bude jeste vic takovych specialit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď jsem CoDa jel tak tři hoďky a můžu říct, že pecka... Teda nehrál jsem MoH tak nemám možnost srovnání, ale tohle je fajn. Zatim teda nedokážu říct jestli je lepší MW 2 nebo tohle, ale rozhodně je to dobrá hra. Jen tedy harcore jako prase... Dal jsem si obtížnost normal jako vždycky, a měli jste vidět jak často jsem chcípal (a to nejsem žádná lama)... Proto jsem byl nucen hru přepnout na easy. Ano stydím se, ale chci hru hlavně dohrát a jít na další pecky a ne opakovat každej kus třikrát... No posuďte sami. Taky abych nemluvil jenom v kladech mi docela vadí občas až moc chaotický prostředí a někdy až moc akce... Ale fakt říkám byla by chyba tuhle hru si nezahrát! Enjoy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S MoH bych to ani moc nesrovnával.Hra od EA se totiž odehrává úplně v jiném prostředí a má k realističnosti blíže.Zatímco Cod je o fiktivní válce a odehrává se na více místech.

Obě hry jsou ovšem skvělé a za sebe doporučuji vyzkoušet obě :thumbup:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první misi jsem málem brečel, protože ta grafika mě zklamala a hodně. Když srovnám s dřívějšími díly tak spíš úpadek coda po grafické strance. Příběh se mi hodně líbí a jak tu někdo píše že to musí hrát až ne easy protože to nemůže projít tak nad tím kroutím hlavou. Hraju na střední obtížnost a snad jednou mě zabily a to protože muj styl zabíjení je rambo. Inteligence nepřátel jak v MOH. MOH a COD:BO zatím pro mě stejné hodnocení, ještě se uvidí jak dlouhá je kampaň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V první misi jsem málem brečel, protože ta grafika mě zklamala a hodně. Když srovnám s dřívějšími díly tak spíš úpadek coda po grafické strance. Příběh se mi hodně líbí a jak tu někdo píše že to musí hrát až ne easy protože to nemůže projít tak nad tím kroutím hlavou. Hraju na střední obtížnost a snad jednou mě zabily a to protože muj styl zabíjení je rambo. Inteligence nepřátel jak v MOH. MOH a COD:BO zatím pro mě stejné hodnocení, ještě se uvidí jak dlouhá je kampaň.

A v jaký misi seš prosim tě? V druhý? :D Nevim proč všichni soudíte hru podle prvních pěti minut... Taky by mě zajímalo co máte proti grafice... Vim, že mě v první misi taky nenadchla, ale celkově je velice pěkná. Taky kdo by co čekal po MW2 na týhle generaci konzolí že?

Prostě hru nejdříve dohrajte a pak tady šiřte dál svůj celkovej dojem. A né taky hned peskovat jak je všechno špatný a hnusný... Tak tu hru nehrajte, když se vám nelíbí :D

Jinak hru jsem dohrál. Sice jsem čekal trochu víc od poslední mise (alá MW2). Ale celkově mám na co vzpomínat a můžu s klidem říct, že to bylo 6 hodin čistý akce a vzrušení.

Jednoduše, Black Ops je plnohodnotným dílem této famózní serie. A patří mezi to nejlepší, co mám může svět akčních her nabídnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A v jaký misi seš prosim tě? V druhý? :D Nevim proč všichni soudíte hru podle prvních pěti minut... Taky by mě zajímalo co máte proti grafice... Vim, že mě v první misi taky nenadchla, ale celkově je velice pěkná. Taky kdo by co čekal po MW2 na týhle generaci konzolí že?

Prostě hru nejdříve dohrajte a pak tady šiřte dál svůj celkovej dojem. A né taky hned peskovat jak je všechno špatný a hnusný... Tak tu hru nehrajte, když se vám nelíbí :D

Jinak hru jsem dohrál. Sice jsem čekal trochu víc od poslední mise (alá MW2). Ale celkově mám na co vzpomínat a můžu s klidem říct, že to bylo 6 hodin čistý akce a vzrušení.

Jednoduše, Black Ops je plnohodnotným dílem této famózní serie. A patří mezi to nejlepší, co mám může svět akčních her nabídnout...

Jsem ve čtvrté misi, a soudít grafiku můžu hned z prvních 5 minut a pokud bude grafika lepší třeba v 6 misi - tak co to sakra znamená:roll:!!!Příběhově jak jsem psal je hra dobrá, pouze ta grafika - třeba jak jedeš v autě - hnus humus!:blejt: A to že grafika by nemohla být lepší tak to si nemyslím, je hodně her kde grafika je excelentní. a proč to hrají? Protože je to akra COD a já jsem fanda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravdu je lepsi,jine tema,jine prostredi,vic objektu-vic detailu atd.Nektera mista odflakla,nektera detailna(vetsina pripadu) .Nejde o celkovou grafiku ,jako stinovani apod.Ale ze grafika da o sobe vedet az v pozdejsich castech hry,nejspis diky neustale zmene prostedi.Me to tak prislo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu