Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of duty:Black ops <--TRAILER-->


perrek

Recommended Posts

vždycky se směju jak jste stoho COD vyplácaný, jaká je to pářka atd. Řadí te to do TOP5, neřikám, že to neni nehratelný, ale vychází to každej rok proboha. Zajimavost v COD je třeba slaňování apod. věci, ale to nedělá hru hrou.

Pro mě jsou hry co patřej do TOP 5 A. Wake, RE5,.... chápu, že každej má jinej styl, ale že až tolik lidí žere COD jsem nevěděl.

Pre nas, vojensky ladenych hracov, nie je nic lepsie ako seria Call of Duty :D

jakubgaluszka: splitscreen (2 hraci) je, ale nie pre kampan http://www.co-optimus.com/game/1548/xbox-360/call-of-duty-black-ops.html

Deli: po zabanovani konzoly instalacia hier na HDD ide od vydania DB 9199.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele rawmane jdi se starat o tu svoji fiktivni emo bitch co mas na fotce,ty si myslis ze tvuj nazor bude brat nekdo jako dulezity,uz staci videt jen tvy foto na profilovce(to fakt nemam rad,dava to znat kdo je jakej looser,kdyz si tam da jakousi smesnou buchtu).Pochop ze emari a emo buchty nemuzou hrat hry jako cod pak pisou nesmysly jako ty.Cod dokaze kazdej rok nachystat jinou lepsi akci,coz je docela zasluzne a pozor na obalu varovani-neni pro emare.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele rawmane jdi se starat o tu svoji fiktivni emo bitch co mas na fotce,ty si myslis ze tvuj nazor bude brat nekdo jako dulezity,uz staci videt jen tvy foto na profilovce(to fakt nemam rad,dava to znat kdo je jakej looser,kdyz si tam da jakousi smesnou buchtu).Pochop ze emari a emo buchty nemuzou hrat hry jako cod pak pisou nesmysly jako ty.Cod dokaze kazdej rok nachystat jinou lepsi akci,coz je docela zasluzne a pozor na obalu varovani-neni pro emare.

Frajere docela se ti směju .. on řekl svůj názor na kterej má právo.. Cod jsou skvělý podle mě všechny..Bavěj mě,, ale jeho to třeba moc nebere a má radši AW tak mu ho neber a co tam má za obrázek neznamená že je to emař a i kdyby tak je to jeho věc ,, svůj názor řekl tak mu ho neber ano;) ? PS: Tvý pokusy o vtip nestojej za nic! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele rawmane jdi se starat o tu svoji fiktivni emo bitch co mas na fotce,ty si myslis ze tvuj nazor bude brat nekdo jako dulezity,uz staci videt jen tvy foto na profilovce(to fakt nemam rad,dava to znat kdo je jakej looser,kdyz si tam da jakousi smesnou buchtu).Pochop ze emari a emo buchty nemuzou hrat hry jako cod pak pisou nesmysly jako ty.Cod dokaze kazdej rok nachystat jinou lepsi akci,coz je docela zasluzne a pozor na obalu varovani-neni pro emare.

souhlasím stímto názozem ale nechejte ho at taky řekne ten svůj a ať se směje je to jeho právo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele rawmane jdi se starat o tu svoji fiktivni emo bitch co mas na fotce,ty si myslis ze tvuj nazor bude brat nekdo jako dulezity,uz staci videt jen tvy foto na profilovce(to fakt nemam rad,dava to znat kdo je jakej looser,kdyz si tam da jakousi smesnou buchtu).Pochop ze emari a emo buchty nemuzou hrat hry jako cod pak pisou nesmysly jako ty.Cod dokaze kazdej rok nachystat jinou lepsi akci,coz je docela zasluzne a pozor na obalu varovani-neni pro emare.

Ty tvé "vtipy" jsou radobyhusté. Seš fakt velkej drsňák. se kterym se nemůžu srovnávat, jen jsem napsal svůj názor, a že ty ho nepřijmeš je tvůj problém....

Jinak Tekken měl taky v avataru EMO BITCH, takže jaktože si mu nenapsal, jakej je trapnej EMÁK? Takže zalez zpět do nory ty niemande. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož se to OPĚT zakecalo tak

A funguje split screen i pro 4hráče?a je to jako v MW2?kdy se různě zvyšovali levely a upravovali zbraně atd...?

dík

Splitscreen funguje pro 4, ale jak... Na PS3 mně to graficky přijde hrozné, oproti MW2 se netvoří profily, pokaždé se musí zbraně nastavovat a vše je otevřené od začátku, ve hře ale hráči nevidí, co v dané class mají, jsou tam jen názvy custom class 1,2,3,... Splitscreen mě u Black Ops velmi zklamal, MW2 je nesrovnatelně lepší (dle mého)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomozte mi prosím někdo , já neví jak dál . Jsem tuším ve 4. misi jak je válka ve Vietnamu , zničím ty tanky a vlezem tím žebříkem tam dolů , kde zuří další bitva. Jsme na takovém kopci a všude dole samý Vitnamci a chodí a chodí. A ti moji kolegové pořád po mě řvou něco s barelama , já vůbec nevím co mám udělat.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pomozte mi prosím někdo , já neví jak dál . Jsem tuším ve 4. misi jak je válka ve Vietnamu , zničím ty tanky a vlezem tím žebříkem tam dolů , kde zuří další bitva. Jsme na takovém kopci a všude dole samý Vitnamci a chodí a chodí. A ti moji kolegové pořád po mě řvou něco s barelama , já vůbec nevím co mám udělat.....

budto se na ty barely vyser a prostrilej se dopředu, nebo ke každýmu z těch barelů (poznáš je, maj žlutej pruh) přiběhni a dej "akční tlačítko" (nevim jak je to na Xku, už ho nemam), sundáš takhle asi 2 a pak jdeš dál... ale jak řikám stačí se prostřílet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu ze jsem od Trachyarchu moc necekal byl jsem ohromen. Ma to dusi MW, skripty jsou vyhnane na nejvyssi unosnoiu mez (ti zname ze to vypada uzasne, ale jeste to nesere) a ten pribeh :) Ale priznam se ze jsem to tak trosku tusil. Pro me osobne zazitek srovnatelny s MW2, velke plus u me maji autori za Stony, kteri prospevovali uz v traileru, ale vetsi radost udelalo strileni Veitnamcu (nebo to byl Laos?) za zvuku Sympathy for the Devil (můj oblibeny song), ktera hrala i v zaverecnych titulkach. Wow efekt uzasny a mile potesila i delka. Multiplayer bohuzel nezhodnim, ale pochybuju ze prekona skvele MW2...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budto se na ty barely vyser a prostrilej se dopředu, nebo ke každýmu z těch barelů (poznáš je, maj žlutej pruh) přiběhni a dej "akční tlačítko" (nevim jak je to na Xku, už ho nemam), sundáš takhle asi 2 a pak jdeš dál... ale jak řikám stačí se prostřílet

Na veterana sa skus tak jednoducho prestrielat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jsem prave dohral po pekne stravenem odpoledni hru(nacata samo z minula uz) a musim rici, ze me dost bavila, graficky se libila. Urcite povedenej kousek, razem u me jedna z tech nej. Nelibil se mi ten pribeh s haluskama, myslenkama, a nesmyslnejma ( pro me) videama.Jinak super, a doporuccuuji rozhodne vsem ostatnim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to velice libilo,kreslo,videa a cely pojeti ,proste jako opravdova vyslychacka tajnych jednotek.Proste maskar zazitek,tak procestovat udalosti veterana,co prezil nemozny.Tohle cenim nejvic od treyarchu zadna traparna jako bad company,ale kvalitne podany surovy prïbeh.Nejlepsi pribeh ze vsech ve fps,krom mozna world at war.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu