Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of duty:Black ops <--TRAILER-->


perrek

Recommended Posts

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak ještě jednou: jak jste na tom s offline multiplayerem? když vyberu splitscreen, tak mám všechno odemčený, chybí mi nastavení mapy a nový módy - je to normální? to všechno jede jen na live?

jestli jo, tak to břečka je - na nějakej singl kašlu i kdyby byl světobornej - já si chci zahrát s kámošema pořádnou válku ve splitscreenu))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím , hrál jsem s kámošem zombíky a je to pecka :D jen nevím ,že u něčeme mi to píše ,že nejdřív musím mít zaplou nějakou power. Je to u první mapy takový ten kruh na zemi a to červené u té zdi. Nevíte k čemu to je a čím to zapnout ? Jinak udělali jsme max. 5 vln , ale jak přiběhnou ti ohnivý psi ,tak jsme ztraceni. Přešel to někdo ?

Nebo dá se ten Zombie mod nějak dohrát , někam dojít , nebo je to jen prostě jak dlouho vydržíte ? Kdyby jste měli někdo nějaký článek o tom ,tak prosím sdílejte :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No my dali s kámošem 9 vln...10 sme chcípli =D je to o tim,že v tom kině pak dojdeš za oponu a tam bude ta elektrika...tu zapnes aktivujou se ti pasti pomocí kterejch pak snadnejc dáváš..... stejně je to potom tak brutálně HC že ani pasti nepomůžou =D psi jsou jedni z nejlehčích ,)jinak jestli chcete dat pořádnou řežbu tak ta třetí mapa je peklo...odemkneš jí tak, že se v hlavním menu odpoutáš od křesla pomocí střelby+míření (mačkáš rychle) na Xboxu to bylo RT + LR a des k pocitaci a tam zadas rusalka,potvrdíš pak CD potvrdíš a pak DOA a máš to.... je to mazec zkuste to =P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě dobrej a chytlavej příběh, super hratelnost, škoda, že tak krátký, dohráno během jednoho odpoledne, ale možnost lítat vrtulníkem, jezdit na motorce a na člunu, to mi v CoD chybělo, podle mě Black Ops velice povedená hra ze série CoD a super hudební doprovod 8). Mnohem lepší než MoH.... ale toť pouze můj názor :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě dobrej a chytlavej příběh, super hratelnost, škoda, že tak krátký, dohráno během jednoho odpoledne, ale možnost lítat vrtulníkem, jezdit na motorce a na člunu, to mi v CoD chybělo, podle mě Black Ops velice povedená hra ze série CoD a super hudební doprovod 8). Mnohem lepší než MoH.... ale toť pouze můj názor :D

Dohráno během jednoho odpoledne??? Já už to hraju celkem poctivě pár dní a že by to bylo nějak extrémě krátký se mi nezdá, to si musel prolítnout tryskáčem :-D

Jinak hra super, hratelnost a grafika nádherná-určitě jeden z kandidátů na hru roku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže máme si otevírat ty další dveře co tam jsou jo ? :) a jaké zbraně používáte ? U těch psů nestíháme nabíjet :) (máme tu zbran , co je nad schodama )

Jasný dveře sou základ...nejlepší je otevřít si všechny at máš pak kam zdrhat..jinak ta bedna co stoji 950 tam máš random weapon takze nekdy ti padne pistolka ale nekdy poradny delo =D otevrete par dveri a nechodte furt jen se zbranema co mate na zacatku...cim vic dveri otevres tak za kazdyma sou lepsi zbrane...... psi sou lehky otevrene ty nahore a hned ty za nima a v ty mistnosti dejte psi... ,)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zombíci jsou hodně povedený, solo jsem dal 8vln a ve čtyrech 12vln a v mapě five, jsem byl v 12 solo...v kinu je dobrý si otevřít dveře, až k tomu podiu, pustit elektřinu a na zdi za 1000 ještě něco pustit a pak vlíst do teleportu a vytunit si zbraň za 5000 bodů a ta bedna, kde si můžete vylosovat zbraň, je podle mě nejlepší marťan ;) a dobrá je ta opička, kterou hodíte a zombici jdou kni a furt se okoli ní točí a pak vybuchne :D a ještě je dobrý si pak v těch automatech kupovat perky a hned na začátku si za 500 můžete koupit perk, po kterym když vás schoděj zombii na zem, tak se můžete sám zvednout a to se hodí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim mam dotaz stahnul jsem si tutop hru v anglickem a italskem jazyku ale jak zapnu hru tak je italsky a ani zaboha to nemuzu spustit anglicky nevite nekdo jak to dat do anglictiny uz jsem zkousel v nastaveni dat local na US ale nepomohlo to poradte dik :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Chlapi taky vás tak rozčiluje ten autoaim v BO ? Nevím jak přesně funguje protože semtam se mi stane, že mi to zamíří samo, ale někdy zase né, tak nevím.

Ještě jsem se chtěl zeptat, jde v BO cheatovat? Protože občas narížím na lidi, co mají sakra podezřelý aim, jako by hráli s myší, nebo uměli správně využívat autoaim přímo ve hře. Nevíte někde jak to vůbec funguje ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu