Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 klan - 4 Fun


LegionCZE

Recommended Posts

Jak jste si asi všimli, zakládáme for fun klan. Čistě pro zábavu, ale časem z toho může být velmi silný zápasový klan :D.

Nicméně, jde tu i o jméno, to navrhněte vy.

Přidat se může kdokoli, stačí mi napsat PM, na icq 454 102 537 nebo na skype L3op4rd5 - ale tam moc nejsem, prosím upozornit PM.

Kdo by měl vážný zájem, ozvěte se mi po PM nebo na ICQ 454 102 537 (příp. skype L3op4rd5, ale tam moc nejsem, upozornit PM pls )

Vypadá to slibně . Můžem udělat malý web, pro jednodušší informaci.

V PM nebo na ICQ (Skype), prosím uvádějte toto:

PSN ID

VIP - ANO/NE

Aktivita

Headset - máte/nemáte

K/D Ratio

Kontakt - ICQ nebo Skype

Časem sem budu dávat seznam hráčů a další info. Bude-li zájem, udělám i menší web.

Edit: Přidán požadavek kontaktu.

Prosím všechny, kdo mají zájem o přijetí, aby nepsali do tématu, ale pouze PM a ICQ :).

Brzo by se to tu asi zaspamovalo. Díky všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 221
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já bych se přidal taky :-)

Tady je info o mě : http://www.battlefieldbadcompany2.com/cs/stats?persona=203755815&platform=ps3

VIP: ANO

Aktvivita: Když nebudu v práci, můžu hrát.

Začal jsem teprv dnes a až ted jsem se od toho odtrhl, na to, že vstávám v 5 na 12tku to je mazec :-D, jinak nějaký handsfree splašim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak když už mi nepíšete do PM, jak jsem chtěl, tak aspoň pište všechno :D

Nezapomeňte na classy. U těch jde čistě o rovnoměrné rozdělení, při dělení na týmy :).

Jo a:Hledám někoho, kdo má rychlý a stabilní internet, na pořádání her. Já na tom nejsem zrovna slavně, takže hledám nějakého dobrého hosta :).

A vymyslete nějaký pěkný název klanu :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne počkejte :D. Nebudem mít v názvu něco super-uber-mega-kůůůůůl.

Stačí nějaká pýčovina. Se Srigem nám jde spíš o ten web, a mně jde o nějaké rozlišení hráčů. Nic jiného. Prostě třeba to CFN. říkejte další :).

Ale něco jednoduchého.

Njn, headset je ale základní kámen týmu. Bez toho to prostě nejde, ať chcem nebo ne :/.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu