Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na jake TV hrajete na PS3? Co rikate na kvalitu grafiky na normalnich No-HD TV?


Mr Crazy

Recommended Posts

bylo by dobre kdyby nekdo hodil nejake foto jak to vypada na obic tv a treba na lcd nebo s full hd jestli by to bylo mozne tak dik

EDIT:Přihazuji foto TV kterou mám ve svém pokoji takže je jen má v obýváku máme lcd 26* ale tam jsi težko zahraji když je furt zabraný

p1000573ad6.th.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

ja bych se rad zeptal jestli nekdo porovnaval obraz z PS3 na 37" HD Ready a Full HD (ani mi tolik nesejde na znacce). resim totiz dilema. na tech sedumatriceti palcich je rozdil ready a full asi 15 000 coz mi prijde dolecela dost na to abych pak treba koupil drahou televizi kde je rozdil patrny minimalne. to uz bych radeji koupil ted neco mensiho a az casem vetsi TV. co jsem cetl v recenzich tak podle mnoha lidi je full hd na 37 palcu zbytecny luxus, ale ja pocitam ze bych tu TV vyuzil predevsim na hrani, bo v bedne stejne porad bezi leda velky kulovy a tech blu-ray disku taky kupovat moc nebudu za ty prachy. tak jestli mate nekdo zkusenosti piste. nebo pokud vite kde by byli ochotni mi k ruznym televizim toho plejstejsna pripojit, doporucte, budu jen rad.

Rozdíl mezi HD ready a Full HD je znatelnej, ale jen když u toho sedíš blíž než 1,5 m, pak už se to podle mě nevyplatí. Většina současnejch her na PS3 je v 720p (takže HD ready), ale už jsou některý taky ve Full a snad jich bude přibejvat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Tak se pochlubte, na jakou TV mate pripojeny Vase PS3, davejte popripade i odkazy. Chtel bych si ho nekdy taky poridit, ale potrebuju nejakou lepsi TV, protoze nevim, jestli by za neco stalo parit na klasicky 72cm Tesla bez HD a niceho takovyho, co myslite?

Ja mam Flatrona Tv HD-Ready od Lg ma ro uhlopricku poubych 60-62 cm,jelikoz mam mistnost o rozloze 3x3,5 m. :( no ale je to skvelej obrazek.:bash: nedavno sem ji kupoval kuly Ps3. jsem spokojenej a jeste k tomu zatim nema cenu porizovat Tv s FullHD protoze maximalni rozliseni na ps3 vyuzava zatim jen hra Liar. :blink: tu Tv sem poridil v Listopadu za super cenu 13000,- akrat co me spis stve ze mam uz 2mesic ps3ku a stale nemam pripojeni k netu:cry: nemas s tim nahodou nake zkusenosti??? poradis??? predem ti davam velky dik:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemáš ozkoušenou nějkou jinou alternativu tak do 18.000

no nemam mam samsunga mega spokojenost ale to je trochu jinde asi 2,5 s cenou procesej net shopy sleduj parametry ale podle mě nejlepší panely jsou sony a samsung (muj osobní názor) na jiný značky bych se ani nekoukal

co todle třeba

http://www.alza.cz/lcd-televizor-samsung-le26s86bd-d73665.htm

samozřejmě ji můžou mít jinde i za míň

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

tak sem si taky koupil PS3 a mam akorat 3 roky starej Panasonic klasickou televizi 72cm.... aje to dost VELKA bida sem cekal ze to ma spon 720pix rozliseni ale ta krava ma akorat 576pix

tagze rozliseni des, hlavne v browseru nevidim ani pulku stranky a musim furt scrolovat do boku

musim si koupit HD LCD televizi ale tech penez co to stoji..... nechcete se na me negdo slozit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si asi koupim Samsung LE32R86BD (81cm), ma to sice jen 720p (1366x768) snad to bude stacit. TV s full HD sou na me moc drahy.

Presne tu jsem chtel taky, a ma to HD ready, ale nakonec jsem prekecal mamku na tu Sony...to se mi zamlouva vic, aspon budu mit sony komplet:cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu