Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na jake TV hrajete na PS3? Co rikate na kvalitu grafiky na normalnich No-HD TV?


Mr Crazy

Recommended Posts

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

to je fakt

"Technologie plazmy nabízí mnohem rychlejší reakční čas při změnách barvy, tj. bez ohledu na rychlost změny obrazu je teoreticky obraz stále ostrý. LCD technologie byla původně určená pro monitory k počítači, tj. pro zobrazení dat, nikoliv videa. Novější generace LCD uvádějí čas změny jasu často kratší než 8 ms (už i 3 ms). Bohužel jde většinou o hodnotu změny z bílé na černou. Reálná hodnota, kdy změna není úplná, bývá horší. Chyba se potom projevuje rozmazáním a zpožděním obrazu viditelným především v akčních scénách, u sportovních přenosů nebo u vodorovně běžících titulků. Velmi zde záleží nejen na kvalitě displeje, ale především na elektronice zpracovávající obraz. Kvalitní LCD televizory vyšších modelových řad si s daným problémem dokáží poradit již na výbornou."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Ja mam sirokouhlou tv s velice kvalitni obrazovkou obraz je good, jenze ted mam moznost hrat tyden na LCD a rozdil je opravdu ohromny. Coz znamena ze az se vratim za tyden z dovolene jdu pro novou tv. :lol: A ohledne plazma nebo lcd tak jsem se bavil s odbornikem ktery pise recenze do casopisu o monitorech a tv, jelikoz do tv chci zainvestovat vetsi penize tak nechci nechat nic nahode a co mi bylo receno. Rozdil mezi plazmou a lcd jiz nejsou tak velike ba dokonce je to srovnatelne samozrejme pokud nekdo nekoupi lcd za 15 tisic a nebude to srovnavat s plazmou za 50tis. Ohledne full HD a nebo HD ready tady 1080 versus 768 tak mi rekl tohle pokud ma tv pod 42" je full hd neboli 1080 zcel zbytecne a lidskym okem nepostrehnutelne smysl to ma pokud je to nad 42" pokud ma clovek mensi obrazovku treba 32" tak je plne dostacujici rozliseni 1366x768 a zduraznil ze pixely jsou dobry ale u tv aby byl kvalitni a ostry obraz je spousta dalsich faktoru ktere by mela tv mit aby byl clovek spokojeny :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Samsung LE32M71 HD Ready a jsem s ním moc spokojen. Mám ji rok a šlape denně a bez problémů. PS3 mám propojenou přes HDMI kabel. Hry a filmy vypadají nádherně. Monitory jsou ze stejné fabriky jako u Sony, ale Samsung je levnější. Nedovedu si představit ten obraz na CRT televizi s 520 p.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Já šel taky do Samsungu. Konkrétně do LE46M86BD.

Běží ve FULL-HD 1080P. PS3 to doní tlačí přes HDMI , ale za chvilku do

okruhu zapojim AV reciever a sestavu 5.1....aby ten MetalGear a GranTurismo taky byli pořádně slyšet :bash:...ale to už je jiná story:cheesygrin:

s televizí plná spokojenost.Full-hd hry a Blu-ray filmy vypadají úchvatně.

..vysílání tv díky signálu už o poznání hůř :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by nekdo hledal dobrou LCD TV 32" za slusnou cenu tak mohu doporucit Sharp LC-32D44E-BK, dnesni cena je okolem 16.000 korun a obraz ma opravdu pekny. Vyhoda je na hry 6 ms odezva a jde to znat. TV je vyrabena v Japonsku, takze doufam, ze japonske vyrobky jsou dnes porad kvalitni. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Zdar chci se zeptat chci si koupit ps3 slim ale nevim jak hry budou vypadat na tv,

mám starej Samsung s placatou obrazovkou a ps2 natom hraju už dlouho ale přes ty kulatý barevný kulatý kabely tak se chci zeptat až si koupim ps3 jak ty hry natom budou vypadat,

já bych řekl že to nebude nicmoc ale mohlo byto stačit,

díky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar chci se zeptat chci si koupit ps3 slim ale nevim jak hry budou vypadat na tv,

mám starej Samsung s placatou obrazovkou a ps2 natom hraju už dlouho ale přes ty kulatý barevný kulatý kabely tak se chci zeptat až si koupim ps3 jak ty hry natom budou vypadat,

já bych řekl že to nebude nicmoc ale mohlo byto stačit,

díky za rady

Pokud hraješ přez ty 3 banánky tak zdaleka nevyužiješ rozlišení televize,.. Kup si HDMI kabel. a Pojede ti to v HD, popřípadě v FullHD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud hraješ přez ty 3 banánky tak zdaleka nevyužiješ rozlišení televize,.. Kup si HDMI kabel. a Pojede ti to v HD, popřípadě v FullHD.

On ale nemá ani hd ready takže nemá HDMI ty hry budou vypadat jako na ps2, kup si aspoň televizy s HD ready a HDMI kabel pak to bude vypadat dobře, já mám LCD televizy gogen 37 palců(94cm) Full HD ready přišla na 16000 na splátky:) sice dvakrát tolik co ps3 60gb s příslušenctvím, ale obraz se nedá srovnat s televizí sony 72cm ta nejela ani v 60hz a byl to hnus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ale nemá ani hd ready takže nemá HDMI ty hry budou vypadat jako na ps2, kup si aspoň televizy s HD ready a HDMI kabel pak to bude vypadat dobře, já mám LCD televizy gogen 37 palců(94cm) Full HD ready přišla na 16000 na splátky:) sice dvakrát tolik co ps3 60gb s příslušenctvím, ale obraz se nedá srovnat s televizí sony 72cm ta nejela ani v 60hz a byl to hnus...

Jo to bych asi měl ale docela mě vyvádí z míry že ta televize tolik ovlivňuje grafiku ps3, vim že na tý starý to nebude vypadat úchvatně jako na Hd tv ale pořád byto ušlo

ale jak tu píšete žeto vypadá na starejch tv jak ps2 tak se bojim si koupit ps3 páč bych hrál skoro zas ps2 tak nevim mno

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo to bych asi měl ale docela mě vyvádí z míry že ta televize tolik ovlivňuje grafiku ps3, vim že na tý starý to nebude vypadat úchvatně jako na Hd tv ale pořád byto ušlo

ale jak tu píšete žeto vypadá na starejch tv jak ps2 tak se bojim si koupit ps3 páč bych hrál skoro zas ps2 tak nevim mno

Blbost,PS3 hry vypadaj celkem slušně i na CRT! Ještě před rokem a půl jsem hrál uncharted na crt thomson 72cm a byl jsem z toho na větvi,takže jak tady někdo říkal že ps3 hry na crt vypadaj jak ps2 hry tak tomu nevěř. Samozřejmě že nevypadaj jak na hd tv protože jedou v menšim rozlišení ale jsou pořád pěkný..teda jak který :) nějaký vypadaj hnusně i na hd tv.

Já jsem si Teď pořídil už druhou lcd tv sony-40W5500 a jsem maximálně spokojen,dokonce má i připojení na net..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdar ja hraju na lcd samsung le40a656 a nemuzu si stezovat pred tim sem hral na crt od jvc 72 cm a i kdyz byla rok stara byla to hruza kdyz sem poprve hral na new televizi asi pred peti mesici fifu 09 prvni vec co me napadla byla hele konecne se daj ty hraci v obliceji poznat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu