Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Na jake TV hrajete na PS3? Co rikate na kvalitu grafiky na normalnich No-HD TV?


Mr Crazy

Recommended Posts

  • Odpovědi 101
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

hele podle me se nekdy tyhlety udaje a vlastnosti precenujou. Jako muzu rict, moje TV (22LG3050) je pul roku stara a ted se mi dostala do ruky uplne nova LG Flatron, sice 19'', ale za tech pul roku obraz poradne poskocil kupredu az sem cumel.

Ale s nicim jak pises sem se nesetkal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok já nakonec půjdu do 650 z důvodu přítomnosti sítě LAN.

http://www.alza.cz/37-lcd-tv-samsung-le37b650-cerna-black-d114627.htm

nebo

http://www.alza.cz/40-lcd-tv-samsung-le40b650-cerna-black-d114621.htm

Nedávnou jsem si koupil FullHD LCD a po 2měs ani né odešla. Peníze jsou zpět takže koupim novou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tu někdo kdo má ps3 (xbox360) fullhd TV a není 100hz slyšel jsem že to pak má duchy.Přemejšlim o koupi FullHD LCD. A nevim jestli koupit 100hz tv nebo stačí mín.

Nebuď blázen 100Hz u lcd full hd začli dělat až poslední dobou a taky si za to připlatíš,já ji teda mám http://www.sony.cz/product/t32-w-series/kdl-40w5500 je parádní:cheesygrin:. Ale před touhle jsem mě obyč lcd tv a před tim jsem hrál na lcd monitory bez 100HZ ažádný duchy jsem fakt neviděl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koupil sem za par kacek full hd lcd monitor BenQ E2200HD a kdyz to propojim pres HDMI kabel s ps3 tak naprosta spokojenost.

Jo ale jestli má rozlišení 1680 na 1050 tak to přesěně ps3 neumí na rozdíl od xboxu,takže obraz neni takovej jako na hd nebo full hd..vim z vlastní zkušenosti..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samsung LE40B650 102cm Full HD 100Hz, parádní LCD telka s všemožnejma vychytávečkama nelze jinak než doporučit!

Ale pokud bych na to měl, tak bych šel ještě vejš do nějaké nabušené Sonky okolo 140cm aby to byla sestřička k Sony PS3 ))

BTW: jinak měl jsem napojenou ps3 na starou větší CRT telku 4:3 přes S-VHS, no hrůza a děs, některé hry jako např Beast Rider byly chvílema nehratelné, protože na mne skákali nepředvídatelně monstra zpod okrajů obrazovky a ať jsem ladil camera options jakkoliv nedalo se to. Moc se v tom nevyznám ale myslím si že ps3 běžela v nejakém "osekaném" neširokoúhlém grafickém módu a zrovna tato hra na to nebyla testovaná..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Uvažuji o koupi PS3, ale koupě nové TV nepřipadá v úvahu, ani časem.

Tak se chci zeptat jestli to má cenu. V pokoji mám klasickou TV: OVP asi 72cm nebo víc, kvalitní obraz když se dívám na TV, řek bych že i lepší než nová plasma Panasonic co máme dole. Pak mám ještě u PC LCD Samsung T220 (22") ale je k němu připojené PC takže nevím, jak by se to řešilo.

(Hrát to můžu i z velké vzdálenosti tak i z malé, díky pohyblivým křeslům)

Předem děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Soap: Na klasicke OVP bude vetsina her vypadat jako hry z PS2. Bezne televizni programy na ni vypadaji lip nez na plazme proto, ze je to SD (Standard Definition - nizke rozliseni) vysilani. PS3 je HD (High Definition - vysoke rozliseni), takze bude na plazme vypadat super. A co se tyce monitoru k pocitaci, tak na nem to nikdy nebude vypadat tak dobre jako na LCD televizi nebo plazme. Za prve: monitory k pocitacum pouzivaji levne panely, ktere se s temi co jsou pouzity v LCD televizich nedaji absolutne srovnavat (TN, PVA vs IPS,SIPS, IPS-Alpha,SPVA). Za druhe: monitory k pocitacum nejsou vybaveny specialnimi chipy, ktere LCD televize a plazmy maji (Panasonic VIERA, Sony BRAVIA, LG XDEngine, atd...). Tyhle chipy jsou vlastne male pocitace, ktere se staraji o prevod obrazu mezi ruznymi rozliseni, filtrovani a dalsi vychytavky. A je to take hlavni duvod, proc kdyz pustite nejakou 720p hru na FullHD monitoru k pocitaci, tak vypada hur, nez kdyz ji pustite na HDReady/FullHD LCD nebo plazme TV s chipem. Pocitacovy monitor bez chipu 720p obraz sproste roztahne na celou plochu, zatimco LCD nebo plazma TV s chipem obraz perfektne prepocita do sveho nativniho rozliseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za odpověď.

Stojí to za to teda, nebo si mám raděj upgradnout PC a hrát na něm?

Případně na čem by to bylo lepší na tom monitoru nebo TV? Pokud LCD, šlo by to tam připojit bez vypojování z PC?

Hlavně aby nebyla snížená viditelnost (budu na tom jen hrát na internet atd mám PC) , reakce nebo tak, grafika zas tak neva ale aby hratelnost byla stejná jako u těch plazem.

Předem díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no, osobne mam zatim 29" crt sony. u kamose jsem videl ps3 na nejaky 32" lcd sony. ani nevim jaky rozliseni , ale rozdil tady je. to se proste neda ukecat.

na tom crt to neni spatny, pokud nemate srovnani. da se to v pohode hrat. ale fakt to chce neco poradnyho, zazitek ze hry pak je podstatne lepsi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky

A to LCD co, to vyjde na stejno? a jak by to bylo se zapojením zároveň do PC (DVI) a zároveň do PS3. Mám Samsung T220 (klasická verze, né ta HD=s televizí)

Předem dikes.

Mě to vcelku zas tak neva na grafiku moc nejsem jde mi hlavně o hratelnost abych např v online FPS viďěl vpoho všechny nepřátele i ty co jsou vzadu atd stejně jako ti s plazmou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Diky

A to LCD co, to vyjde na stejno? a jak by to bylo se zapojením zároveň do PC (DVI) a zároveň do PS3. Mám Samsung T220 (klasická verze, né ta HD=s televizí)

Předem dikes.

Mě to vcelku zas tak neva na grafiku moc nejsem jde mi hlavně o hratelnost abych např v online FPS viďěl vpoho všechny nepřátele i ty co jsou vzadu atd stejně jako ti s plazmou.

Hraju taky na CRT televizi. Neni to zadna hruza, ale treba ti nepratele jsou v dalce spatne videt diky tem samym pixelum .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdarek chtel jsem se zeptat jestli ps3 rozdejcha 1440*900 lcd monitor:bash:

Zdravim,mam to samé rozlišení (1440*900 ) na Samsung monitoru..

Krásně vezme PS3 pomoci HDMI-->DVI redukce na 1080i bez problému.

I když mam problem s 1080p ale 1080i a 720p jedou bez sebemenších problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu