Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 + Vietnam - Aktivní online hráči


wrout

Recommended Posts

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak je nás tady požehnaně:) teď by to chtělo dát ňákou hromadnou pařbu klidně by to stačilo i na private match nemyslíte. Já se v tom moc nevyznám takže někdo kdo umí založit server tak s chutí do toho. Klidně bych to naplánoval na čtvrtek večer!!!! Jestli to vyjde už se těším:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže seznám aktualizován. mám pár připomínek.

1. Pokud mi nepošlete údaje ve tvaru, jak jsou napsané na 1. stránce, do seznamu vás nepřipíšu, protože mě to nebaví furt přepisovat, ale dát jen ctrl+c a ctrl+v. Lidi na začátku seznamu to chápali, takže nevidím důvod, proč by to ostatní nepochopili

2. Dnes jsem projížděl seznam přátel na PSN a někteří z vás jsou přes 20 dní offline, tzn., že asi aktivní moc není. Pokud tedy budu mít v seznamu někoho, kdo nejen že BC2 nehraje, ale je takovou dobu offline, neměl by na seznamu být a smažu ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice tady nejsem žádnej ostřílenej pisálek, ale napsal jsem wroutovi ať mě tam dopíše a vidím, že se tady toho moc ještě nedomluvilo, zkusím něco navrhnout :

Co třeba tuto sobotu (8.1.2011) se domluvit na dejme tomu 20tou hodinu a založit Private match. Mohl by se tady určit ten kdo ho založí a pozve všechny co budou mít zájem a budou on-line (případně bude postupně posílat pozvánky těm co se připojí později).

Je to jenom můj návrh, jestli se někomu nelíbí, tak mě prosím nekamenujte... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kakim: Já raději nic neslibuju.

jinak, jak jsem včera psal, teď koukám na přátelé na PSN a

waper-cz naposledy přihášen před 30ti dny

setekm 29 dní

dirty_bad_boy 29 dní

wardog_cz 16 dní

typeg666 12 dní atd atd...

chcete, abych takový lidi ze seznamu průběžně mazal nebo je vám to jedno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VIP se dá koupit za 270kč, dneska jsem se plácl přes kapsu a pořídit BFku, co mi ráno přišlo ještě Vietnam

jj, to je rozumný, přeci jenom 270kč není žádná velká suma a za to co člověk dostane za mapy myslím že není co řešit. Já dával za VIP předtím 350kč a že bych toho litoval? To nee... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak minulou sobotu to nějak nevyšlo, zkusíme to jinak... :-)

Opět tuhle sobotu (pro mě je to pravidlo :-) ) ve 20:00, kdo bude on-line, dostane ode mě pozvánku přes PSN na vlastní hru. Uvidíme, jestli se nás sejde málo, můžeme dát klasicky jenom ve squadu. Všichni co byly včera večer tady na seznamu hráčů dostali ode mě žádost o přidání mezi přátele + já mám taky celkem dost lidí co hrajou BC.

Pro ty co nejsou tady v seznamu, nebo ode mě nedostali žádost - přidejte si mě na PSN, nick mám bedapejsek .

Kdo budete hrát, zvěte taky všechny co hrajou BC2, byla by to paráda hrát jenom okolo CZ lidí... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu