Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bad Company 2 + Vietnam - Aktivní online hráči


wrout

Recommended Posts

  • Odpovědi 146
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak minulou sobotu to nějak nevyšlo, zkusíme to jinak... :-)

Opět tuhle sobotu (pro mě je to pravidlo :-) ) ve 20:00, kdo bude on-line, dostane ode mě pozvánku přes PSN na vlastní hru. Uvidíme, jestli se nás sejde málo, můžeme dát klasicky jenom ve squadu. Všichni co byly včera večer tady na seznamu hráčů dostali ode mě žádost o přidání mezi přátele + já mám taky celkem dost lidí co hrajou BC.

Pro ty co nejsou tady v seznamu, nebo ode mě nedostali žádost - přidejte si mě na PSN, nick mám bedapejsek .

Kdo budete hrát, zvěte taky všechny co hrajou BC2, byla by to paráda hrát jenom okolo CZ lidí... ;-)

Koukám že sis mě přidal tak někdy dej vědět...s tím privátem je problém proto že 95% čechů to nechce hrát protože za to nemaj body...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, body... A co? :-) Mě jde teda hlavně o zábavu než o body, uvidíme, zkusíme.

Readdy_B : To znám, ale v sobotu většinou hrajeme s kamarádem dlooouho do noci, takže není problém mi kdykoliv poslat zprávu přes PSN a ikdyby nevyšel ten privat, dáme aspoň v tom squadu... ;-)

mauryCZ : Jasný, v pohodě, hlavně že už máš i VIP... :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to sem rád že se to tady domluvá, jestli mě to zítra v 8 vyjde budu tam a dáme pařbu ale doufám že nechcete hrát Vietnam ten bohužel nemám.

Já právě radši chci založit klasicý BC2, protože máme tím větší možnost že se nás sejde vícero. Vietnam přeci jenom nemají všichni a ne každýho baví tolik... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je fakt, raději dáme normální BFBC2, ať je nás co nejvíc, stejně je to ve Vietnamu pakárna, střílet přes normální mířidla:-))). Mimochodem, jak řešíte to, když po pozvání do squadu je plný server a pozvaný se nemůže připojit? To asi nemá řešení, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čuste, mám dotaz na někoho kdo má ještě volný slot na Vietnam, rád bych si ho pořídil ale nechci si ho kupovat sám a mít volných 4 sloty k ničemu pokud tady má někdo ještě volný slot tak se ozvěte můj psn nick je: jonyJ takže mě napište tam nebo klidně tady do pm:) jinak ta kalba v sobotu byla a byla nic moc takže by to chtělo zopakovat a hlavně víc lidí jinak dobře že se na to aspoň nějací lidé nevybodli:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to petřík : Tak na private match to bylo fakt na nic, ale potom jsme se sešli úplně výborně ve veřejný hře, kdy nás v jednu chvíli bylo 12 lidí CZ v jednom teamu, což byla bomba... Ale to bylo už v pozdějších hodinách...;-) Některý z nás hráli až do tří do rána :-D.

Ale jinak díky všem co se připojovali a příjmali pozvánky. Kdo bude chtít, tuhle sobotu dáme repete... ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu