Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na video v XVID4PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ja s timto programem taky nemam vcelku zadny problemy .. teda az do ted.

Nainstaloval jsem si Windows Vista Ultimate a pote taky Xvid4psp a video mi prevadi uplne v pohode az na to ze kdyz uz to mam a uklada vysledek na urcene misto tak nahodi hlasku error a nic se neulozi.

Nemate s timhle problemem nekdo nejaky zkusenosti ?

Ahoj, já jsem si koupila notebook s Vista Home Premium a mám úplně stejný problém. Už jsi to nějak vyřešil?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zdravím všechny, PSP mám asi 3 týdny, snažil jsem se pochopit zde uvedený manual a narazil jsem na to že jsem stahl nejnovější verzi programu, ta mi však nechtěla ani video přednačíst do nabídky, natož pak s ním něco udělat, pak jsem si stahl starší verzi a ta podle prvního návodu funguje jak má a je to uplně jednoduché. Možná jen nevím co mám nastavit, ale protože mi to ani neotevře film tak bude asi někde nějaká chyba. Naštěstí už to funguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překonvertoval jsem v tomhle programu několik klipů. Kvalita obrazu je parádní, ale zvuk velice pokulhává. Filmy zkonvertované přes tento program mají zvuk taky parádní a videoklipy ho měli taky vynikající. Máte někdo zkušenost, jak to nastavit? Popřípadě nějaký jiný program? Díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překonvertoval jsem v tomhle programu několik klipů. Kvalita obrazu je parádní, ale zvuk velice pokulhává. Filmy zkonvertované přes tento program mají zvuk taky parádní a videoklipy ho měli taky vynikající. Máte někdo zkušenost, jak to nastavit? Popřípadě nějaký jiný program? Díky!

zkus nero recode

me to snim slape uplne v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,tak sem nainstaloval nejnovejsi verzi Xvid4psp s tim rc updatem.

Jelikoz sem fanda anime tak sem se okamzite dal do konvertovani dilu abych mel na co cucet ve skole.

Avsak pak prisel problem,pote co sem vybral dany dil,zacal se soubor nacitat,zahy se mne to zeptalo jakou zvukouvou stopu chci konvertovat(serialy mam ve formatech .mkv a .ogm),vybral sem samo japonskou jelikoz anglicky dabing je fatk spatnej,po vyberu pokracovalo nacitani as dalsich 15% a pak prisla hlaska "Cant decode with Directshow source!Try switch decoder to ffmpegsource?".Prastim na yes,po chvili se vsak objevi error: "FFmpegsource : Couldnt open path F\Temp\00001.ogg

A tim to hasne.

Mam nainstalovany kodeky Codecs all in 1 a Comunity codec pack.

Starsi verze Xvid4psp na kterou je tady uveden navod bohuzel neumi sezvejkat .mkv(zada doplnit dalsi casti,popripade uvedte tyto a ja je sosnu kdyz to bude slapat)

pokud zvolim anglickou stopu vsechno slape(zasranej amerikanismus :) )

Prosim poradte nekdo!Predem diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu