Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na video v XVID4PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tak nevím co dělám blbě...udělám vše podle návodu a jak to mám vše jakoby dokončené,tak tam kde jsem to dal uložit mám tři složky které mají dohromady nula nula nic a to je vše....

jakou mas verzi? Zkus to kdyztak ulozit na plochu. Reinstall je taky reseni :D (ja musim reinstalovat po kazdym vypnuti programu, uz jsem si ale zvyk:D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak jsem udělal další dva pokusy o převedení filmů....první vyšel(ikdyž uložit jsem dal na plochu a tak jsem měl dvě nějaké nepodstatné složky a film jsem měl ve složce psp filmy,kde se mi sama udělala složka MP ROOT -Nechápu)a druhej(dal jsem nejvyšší kvalitu)se mi převáděl 5hodin!!! a stejně se mi vytvořili 4složky kde film není.takže jsem s toho pořád ko..t a vracím se k mému PSP Movie Creator...sice nemá rozlišení 480/272,ale vím že jede!!!Nebo ještě počkám na nějakou radu,ale pochybuju,stravil jsem nad tím moře času a výsledek jeden převedenej film,za tu dobu co jsem to dnes zkoušel mám v Creatoru převedených 5-6filmů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

čau nevíte někdo co s tímhle?

1404348fde78600d67.jpg

normálně ten program spustim a dám Open pak mi naskočí Caching,Audio Demuxing a to najede asi tak jenom na 10%-12% a pak mi tam znova skočí caching a potom tenhle Error na screenu nevíte:? někdo co s tím

jinak už jsem s tímhle prográmkem docela dost konvertoval ale jinak mi to zatim žádnej error nehlásilo8)

THX za rady:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Ahoj, potřebuju pomoct. Mám verzi z prvního příspěvku, v nastavení všechno přesně podle návodu a když dám START tak mi jenom rychle proběhne zelený ukazatel a vypíše se error, sorry. Tohle to hodí do logu

CLI: --crf 21 --sar 34:45 -A all --aud --level 3.0 --ref 2 --mixed-refs --bframes 3 --direct auto --analyse p8x8,b8x8,i4x4,p4x4 --subme 7 --me umh --b-rdo --bime --weightb --trellis 1 --threads 2 --no-ssim --no-psnr --progress

avis [error]: unsupported input format (DIB )

x264 [error]: could not open input file 'C:\Temp\Simpsonovi 18 x 13 Vyrustame ve Springfieldu.avs

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Potreboval bych poradit! Donedavna me sli vsechny filmy co jsem konvertoval v tomhle bozim programku jenze ted kdyz chci spustit filmecek nebo nejake videjko tak me to napise THIS VIDEO CANNOT BE PLAYED... Nechapu proc nemuze byt spusteno kdyz konvertuju jako zastara...:!::cry:

Diky za odpovedi...:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu