Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na video v XVID4PSP


tekken90

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 154
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dobrý den, mám dotaz ... mám starši verzi XVID4PSP a tak když chci otevřít nějaký soubor,abych ho mohl překonvertovat do psp, tak se mi neotevře a v logu to napíše. Pro typ Decimal byla hodnota buď příliš velká, nebo příliš malá.

C:\Documents and Settings\nexuus\Plocha\kralovstvi.avi

Format is not supported! Try install correct decoder+splitter for this format

Kodeky jsem instaloval snad všechny co jsem našel... Nepomohlo.. :( pl poraďte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
mmy;674684']Dotaz: Mám AVI film o velikosti 700MB ale když ho konvertuju do mp4 tak to má 1200MB' date=' jak to mám nastavit aby byla cílová velikost souboru menší než ta AVI?[/quote']

Sniz datovej tok videa, evidentne mas nastavenej vyssi, nez jakej ma to puvodni avi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...
  • 3 weeks later...

Pokud bych dal optimální nastavení pro film:

Video bitrate: 512 kbps

audio: 96 - 128 kbps

Rozliení: 480x272

Kolik by zabíral asi 40 minutovej film?Ptám se proto,jestli za to tento program který je naprosto absolutně nejzbytečnější na světě stojí :-D

Já mám program který neptořebuje žádnej framework nebo direct a přesto tam jde vše jednoduše a rychle nastavit a máte to hotový :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Mam stejnej problem jako Danhrnec, mel sem starou verzi tohodle programu vsechno behalo jak ma, poridil sem novy pc chtel sem si zase neco predelat a kdyz dam open a vyberu si video co chci predelat tak mi to hodi chybu a program prestane pracovat. Mate nekdo stejnej problem ? A jestli jo vyresil ho nekdo ? Nechce se mi tahat nova verze programu za 1. se mi nelibila a za 2. nebyl sem s nim spokojen

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau mam problem ze po reinstalu windowsu z XP na 7 mi prestal XVID4PSP pracovat, predtim makal v klidu ted uz pri instalaci programu to haze chyby a kdyz je dam ignorovat tak program spustim kdyz dam Open nemuzu si vybrat ani film sekne se to a vypne :( Mam Direct aji Net Framework. Newim jak to na Windows 7 rozjet? Kdyztak dik za radu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na Wý s posledními updaty teď Xvid4PSP používám a žádná chyba během instalace nebyla... Pokud ti program přestane pracovat po otevření souboru, rak udělej to, co jsem popsal na předchozí stránce... Jetš můžeš zkusit nastavit kompatibilitu (Pravým tlačítkem myši na Xvid4PSP/Kompatibilita/XP)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Zdarec všichni, došel tu už někdo na to proč je rozhozená stopa audio a video, nebo jestli to vůbec někomu dělá. Já jsem konvertoval Dantes Inferno a to bylo v pohodě, pak jsem konvertoval Afro Samurai:Ress 2x a stále jde zvuk šíleně napřed a to samé i u Pokémonů. Kdyste někde věděl co s tím, prosím podělte se o to s ostatním, hlavně se mnou, díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak nechápu spojitost mezi video konvertorem a FW 5.03... :blink:

Zdarec všichni, došel tu už někdo na to proč je rozhozená stopa audio a video, nebo jestli to vůbec někomu dělá. Já jsem konvertoval Dantes Inferno a to bylo v pohodě, pak jsem konvertoval Afro Samurai:Ress 2x a stále jde zvuk šíleně napřed a to samé i u Pokémonů. Kdyste někde věděl co s tím, prosím podělte se o to s ostatním, hlavně se mnou, díky moc

Máš na vstupu a výstupu stejně nastavený framerate videa a zvuku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Zdar, Mám W7 a když chcu otevřít nějaký soubor tak to přestane pracovat. Mám nastavenů kompatibilitu aj mám odinstalovaný groove a furt to dělá. Mám tu verzi 4.115 (full). Aj nejaké kredity dám když mě to pomožete vyřešit

Čaw tak mám taky stejný problém ikdyž odinstaluju groove pořád to nefachá, prosím poraďte díks

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Čau,

nevíte někdo, co je s tou poslední verzí (5.0.37)? Sice funguje a ochotně videa kovertuje, ale PSP mi odmítá ty videa přehrát.

A když dám v XMB informace o videu, zobrazí všechny správně, až na video bitrate - tam dá pomlčku. Takže předpokládám, že problém bude s video kodekem.

Upozorňuju, že jsem v Xvid4PSP zkoušel všechny možný nastavení - nechat všechno defaut pro PSP, měnil jsem bitrate, FPS jsem zkoušel 23.976,24,29.97, a nic nepomohlo, no zkrátka všechno možný, ale marně.

Nevíte případně, kde se vyčíst, jaký přesně video PSP potřebuje - čili včetně AVC profilu, rozlišení, CABAC, a všech detailů...?

Zkoušel jsem si pomocí mediainfo vypsat rozdíly mezi videem, který mám z dřívějška a který funguje a mezi tím novým, co nefunguje, ale mediainfo nic neodhalil.

Můžete na mě i do hloubky technicky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu