Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

hra.aneb jakou verzi ziskám spuštěním hry?


havlbrod

Recommended Posts

no ja mam momentálně 1.50 sem si ho tam dal před tím sem měl 3.03...ale de o to že bych potřeboval vedět toto si planuji koupit nake orig. hry a celkem rad bych koupil ty co to předělaj na tyhle verze firmwaru:-)

jo a ešte sem se chtěl optat ktery z tech co jsem vypsal je asi tak dle vás nejlepší?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok hele tak dííky.. ešte když sem tu tak se zeptam.snat neoptěžuju:-) tu str co jsi sem poslal .. tak na te sem dal PSP > firemwares>PSP FW 3.40 for the US...... a Download...a pak to jen dam do psp a spustím že? ..když sem předělaval z 1.50 na ten co mam . tak mi pomahal kamoš..ani nevím jak dělal to.. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok hele tak dííky.. ešte když sem tu tak se zeptam.snat neoptěžuju:-) tu str co jsi sem poslal .. tak na te sem dal PSP > firemwares>PSP FW 3.40 for the US...... a Download...a pak to jen dam do psp a spustím že? ..když sem předělaval z 1.50 na ten co mam . tak mi pomahal kamoš..ani nevím jak dělal to.. :-)

nechci te urazet ale kdyz zkousis neco s cim neumis tak se rid radama zkusenejsima

viz > tekken topic pro zacatecniky :!: az si to prectes tak se vrat nemysleno spatne :ziped:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu